آدرس: تهران، میدان سلماس، ضلع شرقی میدان، پلاک 21، واحد 1 کلینیک تخصصی پوست و مو رازی

بزرگ کردن آلت تناسلی با تزریق چربی: مزایا، نحوه تزریق و مراقبت ها

 تزریق چربی روشی است که با استفاده از ذخایر چربی بدن باعث بزرگ شدن آلت تناسلی آقایان می‌شود. در این روش پزشک به خارج کردن چربی اضافی نقاط مختلف بدن از قبیل ران یا شکم می‌‌پردازد سپس آن را به درون آلت تناسلی تزریق می‌‌کند تا اندازه مورد نظر به دست بیاید. تخلیه و آماده سازی چربی طی مدت کوتاهی انجام می‌‌شود و برخلاف روش‌های جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی بیمار دچار درد بسیار کمی خواهد شد و دوران بهبود را به سرعت سپری خواهد کرد.

مزایای تزریق چربی به آلت تناسلی


 • افزایش طول و عرض آلت تناسلی
 • بهبود اعتماد به نفس آقایان
 • افزایش حس مردانگی و شایستگی
 • افزایش توانایی جنسی و بهبود اعتماد به نفس از عملکرد خود
 • ایمنی بسیار بالا نسبت به روش‌های دائمی مانند کاشت پروتز سیلیکونی و پارافین و مواردی از این قبیل
 • استفاده از لیپوساکشن برای خارج کردن چربی‌های مورد نیاز از ناحیه شکم
 • جذب شدن بخش زیادی از چربی طی مدت ۳ تا ۱۲ ماه
 • افزایش طول آلت تناسلی به علت وزن چربی و عدم نیاز به انجام جراحی افزایش طول آلت تناسلی مردانه

چه افرادی می‌‌توانند متقاضی تزریق چربی برای بزرگ کردن آلت تناسلی باشند؟


چه افرادی می‌‌توانند متقاضی تزریق چربی برای بزرگ کردن آلت تناسلی باشند؟

موارد زیر دلایل شایعی هستند که برخی از افراد را به مطب پزشک می‌کشاند تا به بزرگ کردن آلت تناسلی خود بپردازند:

 • افرادی که از طول آلت تناسلی خود متناسب با شرایط جسمانی شان رضایت ندارند.
 • افرادی که دچار برخی اختلالات پزشکی هستند که باعث کوچک شدن سایز آلت تناسلی شده است.
 • افرادی که به منظور بهبود اعتماد به نفس یا افزایش عملکرد جنسی قصد بزرگ کردن‌ آلت تناسلی خود را دارند.
 • افرادی که اندازه آلت تناسلی آنها بیش از حد کوچک است یا دچار نعوظ دردناک هستند یا آلت تناسلی آنها در هنگام نعوظ خم می‌شود.

 جلسه اول مشاوره با پزشک


جلسه اول مشاوره با پزشک

 شما می‌توانید در جلسه مشاوره اولیه با پزشک خود درباره هدف و علت بزرگ کردن آلت تناسلی خود صحبت کنید. پزشک شرایط جسمانی شما را ارزیابی می‌‌کند تا به این نتیجه برسد که متقاضی مناسبی برای تزریق چربی هستید. او با توجه به اهداف شما و آناتومی آلت تناسلی تان ابتدا انجام روش‌های غیر جراحی را توصیه می‌کند سپس در صورت لزوم تحت جراحی قرار خواهید گرفت.

 پزشک برای این منظور ضمن در نظر گرفتن اهداف شما و سابقه پزشکی تان موارد دیگری را نیز ارزیابی خواهد کرد. او در جلسه مشاوره اولیه سطح سلامت جسمانی شما را بررسی می‌‌کند و دلایل شما برای بزرگ کردن آلت تناسلی را تحلیل خواهد کرد. سپس نحوه انجام روش درمانی مورد نظر را توضیح می‌دهد و در خصوص مراقبت‌های قبل و بعد از درمان یا عوارض و نتایج مطلوب حاصل از آن صحبت خواهد کرد. پزشک قصد دارد همه اطلاعات لازم در خصوص روش درمانی مورد نظر را در اختیار شما قرار دهد تا با دید باز تحت درمان قرار بگیرید. شما باید در جلسه مشاوره به طور کامل اطلاعات مربوط به سابقه پزشکی خود را توضیح دهید تا پزشک تصمیم نهایی را بگیرد. این اطلاعات باید شامل موارد زیر باشد:

 • سابقه انجام عمل جراحی در گذشته یا روش‌های غیر جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی
 • سابقه ابتلا به بیماری‌های خاص در گذشته یا حال حاضر
 • ارائه اطلاعات لازم در خصوص آلرژی یا مصرف داروهای خاص از قبیل داروهای هورمونی یا مکمل برای بهبود عملکرد جنسی

چگونه باید برای بزرگ کردن آلت تناسلی آماده شد؟


 پزشک در جلسه مشاوره اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار می‌دهد، به همه سوالات شما پاسخ می‌دهد، سابقه پزشکی تان را به طور دقیق ارزیابی می‌‌کند و به انجام معاینه جسمانی می‌‌پردازد تا از مناسب بودن شما برای جراحی اطمینان حاصل کند. پزشک برای کسب نتایج مطلوب از جراحی از شما می‌‌خواهد به رعایت موارد زیر بپردازید:

 • برای تسریع فرایند بهبودی از استعمال دخانیات خودداری کنید.
 • از مصرف آسپرین، داروهای ضد التهاب و داروهای گیاهی خودداری نمایید زیرا ریسک بروز خونریزی را افزایش می‌دهند.
 • پزشک صرف نظر از نوع عملی که قرار است انجام شود به شما توصیه می‌‌کند قبل و بعد از جراحی از کم آبی بدن خود جلوگیری نمایید تا دوران بهبودی به خوبی سپری شود.

معمولا تزریق چربی به صورت سرپایی انجام می‌شود اما بهتر است پس از عمل یک نفر شما را تا منزل برساند و حداقل یک شب پس از عمل از شما مراقبت نماید.

 فرایند درمان چگونه انجام می‌شود؟


 • در اکثر موارد تزریق چربی برای بزرگ کردن آلت تناسلی حدود یک تا یک ساعت و نیم طول می‌کشد اما گاهی اوقات نیز روند درمان طولانی تر خواهد شد.
 • پزشک به منظور پیشگیری از احساس درد و ایجاد آرامش در شما از داروهای مخصوص استفاده خواهد کرد.
 • به منظور حفظ سلامت شما از دستگاه‌های مختلف به منظور بررسی ضربان قلب و فشار خون، تنفس و نبض و همچنین اندازه گیری مقدار اکسیژن موجود در خون استفاده خواهد شد.
 • جراح دقیقاً همان اقداماتی را انجام می‌دهد که در جلسه مشاوره برای تان توضیح داده است.

چربی مورد نیاز برای بزرگ کردن آلت تناسلی چگونه تهیه می‌شود؟


چربی مورد نیاز برای بزرگ کردن آلت تناسلی چگونه تهیه می‌شود؟

 پزشک می‌تواند از چربی نقاط مختلف بدن برای بزرگ کردن آلت تناسلی استفاده کند برخی از این نقاط عبارتند از ران، پهلوها و شکم و باسن. برخی از جراحان علاوه بر بزرگ کردن آلت تناسلی به طور همزمان به کمک لیپوساکشن به پیکر تراشی بدن بیمار نیز می‌پردازند. چربی تخلیه شده از نقاط مورد نظر بدن برای بزرگ کردن آلت تناسلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این حالت علاوه بر افزایش حجم آلت تناسلی و طول آن، چربی‌های اضافی ناحیه مورد نظر نیز تخلیه خواهد شد.

برای بزرگ کردن آلت تناسلی باید چربی را به کدام ناحیه تزریق کرد؟


برای بزرگ کردن آلت تناسلی باید چربی را به کدام ناحیه تزریق کرد؟

 چربی تخلیه شده از نواحی مورد نظر توسط دستگاه‌های مخصوص آماده می‌شود و چربی خالص برای تزریق به درون آلت تناسلی آماده خواهد شد. تزریق چربی در مقادیر بسیار کوچک انجام می‌‌شود به این ترتیب فقط چند سوراخ بسیار ریز روی آلت تناسلی دیده خواهد شد. با تزریق چربی زیر سطح پوست، اندازه آلت تناسلی افزایش می‌یابد و ظاهری کاملاً طبیعی خواهد داشت.

 پزشک اطمینان حاصل می‌‌کند که چربی تزریق شده به مقدار کافی خون و مواد مغذی را دریافت می‌کند تا سلامت آن زیر پوست تضمین گردد. این امر بدین معنا است که شما باید برای تزریق چربی و بزرگ کردن آلت تناسلی خود و کسب نتایج مورد انتظار به یک جراح با تجربه مراجعه کنید. پس از اتمام فرایند درمان شما به بخش ریکاوری انتقال داده خواهد شد تا از نزدیک تحت نظر قرار بگیرید. پس از آنکه کاملاً به هوش آمدید و شرایط لازم برای مرخص شدن را داشتید پزشک اجازه می‌‌دهد به منزل بروید. در مواردی که پس از جراحی شما به مراقبت‌های خاص نیاز داشته باشید یا پزشک قصد انجام اقدامات دیگری را داشته باشد در بیمارستان بستری خواهد شد.

 دوران بهبود


 برخی از بیماران پس از بزرگ کردن آلت تناسلی خود دغدغه شروع مجدد فعالیت‌های روزمره شان را دارند. اگرچه شما فورا پس از درمان نمی‌توانید فعالیت‌های خود را آغاز کنید در مقایسه با سایر روش‌های درمانی به سرعت به زندگی معمولی بر خواهید گشت.

 شروع فعالیت‌های روزمره

 معمولاً دوران استراحت پس از جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی بسیار کوتاه است و اگر شما قصد دارید از تزریق چربی برای بزرگ کردن آلت تناسلی خود استفاده کنید فقط به ۲۴ ساعت استراحت در منزل نیاز خواهید داشت. اگر شما در عرصه ورزش فعالیت دارید می‌توانید به سرعت زندگی معمولی خود را آغاز کنید.

 فعالیت جنسی

فعالیت جنسی

 اکثر آقایان با این سوال مواجه می‌‌شوند که پس از چه مدت می‌توانند فعالیت جنسی خود را آغاز کنند؟ خبر خوبی که باید به شما بدهیم این است که شما می‌توانید پس از مدت کوتاهی رابطه جنسی خود را آغاز کنید. اگر شما برای بزرگ کردن آلت تناسلی تان به تزریق چربی پرداخته اید باید تا یک هفته از رابطه جنسی خودداری کنید. پزشک با توجه به نوع عمل جراحی انجام شده به همه بیماران خود می‌گوید ممکن است حدود ۳ تا ۶ ماه طول بکشد تا آنها نتایج نهایی حاصل از درمان را مشاهده کنند. به این ترتیب شما باید کمی صبور باشید تا در نهایت به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید.

  پس از جراحی عملکرد آلت تناسلی شما به حالت عادی بر می‌گردد و شما هیچ گونه نگرانی در ارتباط با دفع ادرار یا نعوظ نخواهید داشت. ممکن است شما در هنگام نعوظ دچار درد خفیفی شوید که جای نگرانی وجود ندارد و به سرعت از بین خواهد رفت. شما می‌‌توانید با رعایت کردن برخی نکات دیگر به بهبود خود در روزهای پس از عمل کمک کنید. ماساژ دادن آلت تناسلی در طول روز می‌تواند از تشکیل توده چربی یا نامتقارن شدن آلت جلوگیری کند. در برخی موارد پزشک برای افزایش طول آلت تناسلی استفاده از افزایش دهنده آلت را توصیه می‌کند تا نتیجه دلخواه ایجاد گردد. قبل از انجام هر روشی با پزشک خود صحبت کنید تا شما را راهنمایی کند.

 خطرات جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی چیست؟


 اگرچه بزرگ‌ کردن‌ آلت ‌تناسلی یک روش نسبتاً ساده است و دوران بهبود پس از آن به سرعت سپری می‌شود باید بدانید که عمل جراحی زیبایی نیز همانند همه عمل‌های جراحی، حساس است و احتمال بروز عوارض جانبی ناشی از آن وجود دارد. اگرچه عوارض حاصل از بزرگ ‌کردن ‌آلت ‌تناسلی بسیار نادر است ممکن است شما دچار خونریزی، عفونت یا واکنش منفی به داروی بی حسی شوید. برخی از بیماران پس از جراحی دچار تورم، بی حسی یا کبودی می‌‌شوند که معمولاً پس از چند روز بهبود خواهد یافت.

 چه مدت طول می‌کشد تا نتایج حاصل از درمان مشاهده گردد؟


 اگرچه نتایج حاصل از درمان در همه افراد یکسان نیست معمولاً همه افراد شاهد افزایش طول آلت تناسلی خود خواهند بود. افرادی که تحت درمان با تزریق چربی قرار می‌گیرند می‌توانند شاهد افزایش ۳۰ درصدی عرض آلت تناسلی خود باشند. این گروه از بیماران فوراً نتایج مورد انتظار خود را به دست می‌آورند. شانس موفقیت در عمل جراحی نیز بسیار بالا است و شما می‌توانید هر چه سریع تر فعالیت‌های طبیعی خود را آغاز کنید و شاهد افزایش اعتماد به نفس خود باشید.

هزینه بزرگ کردن آلت جنسی با تزریق چربی چقدر است؟


 هزینه بزرگ کردن دائمی آلت تناسلی با توجه به مهارت و تخصص پزشک و موقعیت جغرافیایی مطب او تعیین می‌شود.

 روش‌های درمانی مرتبط


 تعداد زیادی از آقایانی که قصد بزرگ کردن آلت تناسلی خود را دارند به انجام عمل‌های دیگری نیز از قبیل لیپوساکشن و تخلیه چربی‌های اضافی بدن، کوچک کردن سینه، یا جراحی به وجود آوردن سیکس پک نیز خواهند پرداخت. برخی از بیماران نیز قصد دارند به بزرگ کردن سر آلت تناسلی خود بپردازند. در این روش نیز هم نتایجی همانند تزریق چربی به دست می‌آید و پزشک از روش‌های درمانی غیر جراحی و غیر تهاجمی مانند تزریق ژل رستالین و ژوویدرم استفاده می‌کند تا نوک آلت تناسلی را بزرگ نماید. این دو نوع ژل از هیالورونیک اسید ساخته شده اند که به طور طبیعی درون بدن وجود دارد. تزریق ژل یک روش ایمن و بدون خطر است که نتایج دلخواه را برای بیمار ایجاد خواهد کرد.

مشاوره رایگان