آدرس: تهران، میدان سلماس، ضلع شرقی میدان، پلاک 21، واحد 1 کلینیک تخصصی پوست و مو رازی

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با کنترل تغذیه و ویتامین

طبق نظر محققان، متوسط اندازه آلت تناسلی مردان مطابق استانداردهای جهانی ۱۳ سانتی‌متر تخمین زده شده است و آلت تناسلی کم‌تر از ۱۱ سانتی‌متر کوچک تلقی می‌شود.

آیا می‌دانید بعضی از غذاهای طبیعی همراه با ورزش‌های آلت تناسلی می‌توانند به بزرگ‌تر شدن اندازه آلت تناسلی مردان کمک کنند؟ اما بهترین قدم برای شروع، توجه به چیزهایی است هر روز در دهان خود قرار می‌دهید.

افزایش اندازه آلت تناسلی مردان

 

چگونگی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با کنترل تغذیه


بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با کنترل تغذیه و ویتامین

 

در درجه اول باید به این سوال بپردازیم که چه چیزی در غذا باعث بزرگ شدن آلت تناسلی مردان می‌شود؟ یک عامل بزرگ و مهم: مواد غذایی باید به بهبود گردش خون در بدن کمک کند. این امر آلت تناسلی شما را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.

حال بیایید به ۷ ماده غذایی عالی که اندازه آلت تناسلی شما را بزرگ‌تر می‌کنند بپردازیم: در این مقاله درباره نحوه بزرگ
کردن اندازه آلت تناسلی مردان بوسیله مواد غذایی بحث شده است. غذاهایی که به افزایش طول و قطر آلت تناسلی شما کمک می‌کنند عبارتند از:

 • پیاز – پیاز گردش خون را بهبود می‌بخشد (به خصوص در آلت تناسلی مردان). پیاز ماده غذایی خوبی برای افزایش اندازه آلت تناسلی مردان است. تحقیقات نشان می‌دهد که پیاز برای افزایش گردش خون در بدن به سمت قلب بسیار عالی است. پیاز حاوی گوگرد است که به عنوان یک ماده طبیعی رقیق کننده خون عمل می‌کند. در نتیجه، افزایش مصرف پیاز به جلوگیری از لخته شدن خون و در نهایت به افزایش اندازه آلت تناسلی کمک می‌کند. اما آنچه مردم به ندرت به آن توجه می‌کنند این است که پیاز نه تنها به گردش خون به سمت قلب کمک می‌کند بلکه با افزایش جریان خون در آلت تناسلی باعث بزرگ‌تر شدن آن نیز می‌شود.
 • ماهی قزل آلا  – ماهی قزل آلا سرشار از اسیدهای چرب امگا ۳ بسیار مطلوب است. همانطور که در مورد پیاز صحبت کردیم، محققان ثابت کرده‌اند که غذاهایی که جریان خون را بهبود می‌بخشند، به مردان در رسیدن به نعوظ‌های سفت‌تر و بزرگ‌تر کمک می‌کنند. ماهی قزل آلا غذایی مناسب برای افزایش اندازه آلت تناسلی مردان است. ماهی سالمون سرشار از اسیدهای چرب امگا ۳ DHA و EPAs است. این چربی‌ها همچنین باعث افزایش قدرت جنسی در مردان می‌شوند.
 • موز – موز باعث تقویت قلب شما شده و جریان خون بیشتری را در آن ایجاد می‌کند. موز یکی دیگر از غذاهای عالی برای افزایش اندازه آلت تناسلی مردان است. موز برای قلب و گردش خون مفید است و همچنین اولین غذای توصیه شده برای افزایش اندازه آلت تناسلی مردان است. مطالب مربوط به دو ماده غذایی قبلی در مورد موز نیز صدق می‌کند.
 • کلم بروکلی – شما احتمالاً با مصرف کلم بروکلی متوجه افزایش طول یا قطر در آلت تناسلی خود نشوید، اما کلم بروکلی یک گیاه عالی برای تقویت ماهیچه‌های لگن شما است. اگر کلم بروکلی را دوست ندارید سیب‌زمینی شیرین، گوجه فرنگی یا حتی هویج را نیز می‌توانید بجای آن امتحان کنید.
 • ماست کم چرب – مواد غذایی طبیعی بزرگ‌کننده آلت تناسلی مرد حاوی مقادیر زیادی پروتئین بدون چربی هستند. ماست کم چرب مطمئناً با این معیارها مطابقت دارد.
 • شکلات تلخ – شکلات تلخ حاوی فلاونول، یک ماده فیتوشیمیایی موجود در انواع غذاها و نوشیدنی‌های گیاهی، است. اما آنچه اکثر مردم نمی‌دانند این است که غذاهای دارای فلاونول مانند شکلات تلخ برای افزایش جریان خون به آلت تناسلی مفید هستند. به علاوه شکلات تلخ مزه خوبی هم دارد!
 • شنبلیله – این ماده غذایی اغلب در غذاهای هندی، ترکی و فارسی یافت می‌شود. مطالعات حاکی از آن است که شنبلیله برای بهبود سطح تستوسترون و به ویژه عملکرد جنسی مفید است. دانشمندان دانشگاه Babu Banarasi Das و دانشگاه پزشکی King George در هند دریافتند که شنبلیله باعث افزایش سطح تستوسترون می‌شود. در این تحقیق، سطح تستوسترون در ۹۰ درصد از داوطلبان افزایش یافت، مورفولوژی اسپرم در ۶/۱۴ درصد از مردان بهبود یافت و بیش از ۵۰ درصد از داوطلبان پیشرفت‌هایی را در هوشیاری ذهنی، خلقی و میل جنسی خود تجربه کردند. علاوه بر این، یک مطالعه دیگر نشان داد که مردان بعد از مصرف ۶۰۰ میلی گرم شنبلیله در روز به مدت ۱۲ هفته نعوظ‌های بیشتری را در صبح تجربه کرده و رابطه جنسی بیشتر داشتند. نکته قابل توجه دیگر این است که شنبلیله باعث افزایش میل جنسی در زنان نیز می‌شود.
 • عسل – عسل حاوی مقادیر زیادی ویتامین B است که باعث افزایش تولید تستوسترون می‌شود.
 • تخم مرغ – تخم مرغ علاوه بر تأمین پروتئین موردنیاز بدن، برای ساختن بافت آلت تناسلی مردان و کنترل سطح هورمون‌ها نیز مفید است.
 • سیر – سیر نیز مانند پیاز سرشار از آلیسین است. آلیسین ترکیبی که به افزایش جریان خون کمک می‌کند. سیر همچنین به محافظت از قلب نیز کمک می‌کند.
 • انجیر – انجیر حاوی مقدار زیادی اسید آمینه، ترکیبات ارگانیک مهم، است که باعث تقویت استقامت جنسی و میل جنسی می‌شود.
 • عدس – عدس منبع طبیعی فیبر و پروتئین است، اما همچنین مقداری آرژنین نیز در خود دارند( ۱.۳ گرم در هر فنجان عدس). گنجاندن یک فنجان عدس در رژیم غذایی، شصت و سه درصد از نیاز روزانه ما به فیبر را تامین می‌کند، به همین دلیل به بزرگ شدن آلت تناسلی مردان نیز کمک می‌کند.
 • آب – مصرف مقدار کافی آب در طول روز می‌تواند به افزایش طول و قطر آلت تناسلی مردان کمک کند. علاوه بر این، آلت تناسلی شما با مصرف آب بجای تکان خوردن به اطراف یکجا آویزان می‌ماند. همچنین آب یک مایع حیاتی و ضروری برای ادامه زندگی است.
 • تخم کدو تنبل – بذرها (و آجیل) به طور کلی منابع عالی اسیدهای آمینه (درست مانند انجیر) هستند.

 

جراحی رفع زودانزالی

بهترین ویتامین‌ها برای بزرگ شدن آلت تناسلی مردان 


بهترین ویتامین‌ها برای بزرگ شدن آلت تناسلی مردان

علاوه بر مصرف غذاهای توصیه شده برای بزرگ شدن آلت تناسلی، برخی ویتامین‌ها نیز در بزرگ کردن آلت تناسلی مردان تأثیر بسزایی خواهند داشت. این ویتامین‌ها عبارتند از:

 • ویتامین A – ویتامین A یک ویتامین ضد باکتری است که با هرگونه عفونتی که ممکن است با آن روبرو شوید، مبارزه می‌کند. عفونت‌ها می‌توانند به میزان بزرگی آلت تناسلی شما که تاکنون تجربه کرده‌اید، آسیب برساند. ویتامین A را در غذاهای زیر می‌توان یافت: هویج، کدو حلوایی و سیب‌زمینی شیرین. همچنین می‌توانید قرص‌های مکمل‌ ویتامین A را خریداری و مصرف کنید.
 • ویتامین B5 – ویتامین B5 به افزایش سرعت بهبودی بعد از ورزش آلت تناسلی کمک می‌کند، که باعث بزرگ شدن آلت می‌شود. ویتامین B5 همچنین به عملکرد آلت تناسلی شما در نعوظ کمک می‌کند. این ویتامین افزایش دهنده سایز آلت تناسلی مردان را می توان در: دانه‌های آفتابگردان، سبوس، کبد و قارچ های شیاتیک یافت. مکمل‌های ویتامین B5 یک روش ساده برای بدست آوردن نتایجی است که به دنبال آن هستید.
 • ویتامین C – ویتامین C یک ویتامین مهم برای تقویت آلت تناسلی و همچنین یک ویتامین بسیار مهم برای حفظ عملکرد جنسی است. مواد غذایی حاوی ویتامین C عبارت است از: گواوا، کلم بروکلی و فلفل زرد. همچنین می‌توانید مکمل ویتامین C را نیز امتحان کنید.
 • ویتامین D – یک مطالعه انجام شده در سال ۲۰۱۴ توسط انجمن بین‌المللی پزشکی جنسی نشان داد که درصد علمی قابل توجهی از بیماران مبتلا به اختلال عملکرد نعوظ دارای کمبود ویتامین D هستند و این اختلال در بیماران مبتلا به اتیولوژی شریانی بیشتر است. براساس این مطالعه، پایین بودن میزان ویتامین D ممکن است با تشدید اختلال عملکرد اندوتلیال، خطر ابتلا به اختلال در نعوظ را در انسان افزایش دهد. اگر میزان ویتامین D در برن شما پایین است، ممکن است لازم باشد از مکمل روزانه ویتامین D استفاده کنید.
 • ال آرژنین –  ال آرژنین به مردان مبتلا به اختلال عملکرد نعوظ کمک می‌کند و همچنین ثابت شده است که باعث گسترش بافت می‌شود. بنابراین می‌توان گفت که ال آرژنین یک ویتامین بزرگ کننده آلت تناسلی است. غذاهایی که حاوی ال آرژنین هستند و برای افزایش طول و قطر آلت تناسلی توصیه می‌شوند عبارتند از: ماهی تن، جو دوسر، آجیل کاج و استیک قلوه‌گاه گوشت گاو.
 • منیزیم – منیزیم ماده معدنی است که برای عملکرد بدن بسیار مهم است. منیزیم به ثابت نگه داشتن فشار خون، استخوان‌ها و ضربان قلب کمک می‌کند. این ماده معمولاً در مواد غذایی یافت می‌شود، و بنابراین به ندرت اتفاق می‌افتد که کسی دچار کمبود منیزیم شود. منیزیم یکی از معدود عناصری است که اثرگذاری آن بر سطح تستوسترون ثابت شده است. یک مطالعه انجام شده توسط محققان در دانشگاه پالرمو ایتالیا نشان داد که منیزیم وضعیت هورمون آنابولیک، از جمله تستسترون، را در مردان بهبود می‌بخشد. همچنین آن‌ها در یک بررسی دیگر که شرکت‌کنندگان آن دارای سنین مختلفی بودند، ثابت کردند که منیزیم با تستسترون کل ارتباط مستقیم دارد.
 • جینکو بیلوبا – جینکو بیلوبا یکی از پرفروش‌ترین مکمل‌های گیاهی در ایالات متحده و اروپا است که برای تقویت جریان خون در بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر دچار اختلال نعوظ هستید، می‌توانید از این مکمل برای افزایش جریان خون در آلت تناسلی خود استفاده کنید.

افزایش اندازه آلت تناسلی مردان

 

سایر مواد غذایی طبیعی برای رشد بزرگ آلت تناسلی در مردان 

در حال حاضر، شما با ۳ غذای عالی برای بهبود اندازه آلت تناسلی و کیفیت روابط جنسی آشنا شده‌اید. علاوه بر این، ۴ گیاه دیگر و ادویه‌ها نیز وجود دارند که مردان می‌توانند به عنوان بخشی از رژیم غذایی خود برای افزایش اندازه آلت تناسلی خود استفاده کنند.

بسیاری از این غذاها که در ادامه مقاله به آن‌ها اشاره خواهد شد، عناصر موجود در دستور تهیه دمنوش مخصوص نعوظ هستند. این مواد غذایی برای افزایش اندازه آلت تناسلی بسیار موثر هستند، زیرا باعث رقیق شدن خون و افزایش جریان خون در آلت تناسلی می‌شوند، که این امر باعث افزایش اندازه آلت تناسلی می‌شود. از طرف دیگر، این غذاها دارای ماندگاری بالایی هستند، بنابراین هر مردی بر اساس نیاز خود می‌تواند از آن‌ها استفاده کند.

تومریک

تومریک حاوی ماده اصلی کورکومین است که برای جلوگیری از لخته شدن خون و کمک به رقیق شدن خون در آلت تناسلی مردان شناخته شده است.

زنجبیل 

سایر مواد غذایی طبیعی برای رشد بزرگ آلت تناسلی در مردان

زنجبیل حاوی سالیسیلات است که باعث تولید استیل سالیسیلیک اسید می‌شود و از لخته شدن خون در مردان جلوگیری می‌کند. همچنین باعث بزرگ‌تر شدن آلت تناسلی مردان می‌شود.

دارچین 

دارچین حاوی کورمارین (یک ماده شیمیایی قدرتمند است که به عنوان ضدانعقاد جنسی عمل می‌کند) است. ضد انعقاد خون باعث کاهش فشار خون و تسکین التهاب نیز می‌شود.

با این حال، دارچین باید در حد متوسط و به میزان فقط یک قاشق چای‌خوری همراه با چای صبح میل شود. برای جلوگیری از آسیب به کبد، بیش از ۲ قاشق غذاخوری دارچین در روز استفاده نکنید.

 

جراحی رفع زود انزالی  (مشاوره رایگان ۰۲۱۴۵۳۷۹)

 

 

فلفل کاین 

سایر مواد غذایی طبیعی برای رشد بزرگ آلت تناسلی در مردان

فلفل کاین، همانند زنجبیل، دارای مقدار زیادی سالیسیلات است. به همین دلیل، مصرف این فلفل می‌تواند باعث رقیق شدن خون، کاهش فشار خون و افزایش گردش خون در بدن (و به خصوص در آلت تناسلی) شود. فلفل کاین را به راحتی می‌توانید به صورت پودر در خانه نگهداری کنید و در هر غذایی که بخواهید، به خصوص در غذاهای گوشتی که در خانه تهیه می‌کنید، بپاشید.

آیا این غذاها برای رشد طبیعی آلت تناسلی کافی هستند؟


بله و خیر. این غذاها می‌توانند برای بهبود سلامت و افزایش میل جنسی مفید باشند، اما برای بزرگ‌تر شدن آلت تناسلی، مواد غذایی کافی نیستند. برای این منظور، باید تمرینات مناسبی را انجام داده و غذاهای سالم و مغذی را مصرف کرد.

بنابراین، انتظار نداشته باشید که فقط با مصرف مواد غذایی، آلت تناسلی شما بزرگ‌تر شود. بهتر است تمرینات مناسب و تغذیه سالم را به همراه هم استفاده کنید تا به نتایج مطلوب برسید.

از غذاهای چرب پرهیز کنید و یک زندگی فعال داشته باشید


مصرف غذاهای حاوی چربی‌های اشباع و کالری زیاد و عدم انجام فعالیت بدنی به اندازه کافی می‌تواند باعث کوچک شدن قابل توجه آلت تناسلی شما شود. این عوامل همچنین می‌توانند منجر به بروز مشکلات جدی در عملکرد جنسی شما و به طور کلی به تهدید سلامتی شما تبدیل شوند.

عدم انجام فعالیت بدنی می‌تواند منجر به افزایش کلسترول در سرخرگ‌های شما شود که می‌تواند باعث مختل شدن گردش خون مناسب در آلت تناسلی شما و در نتیجه کوچک شدن آن شود. انتخاب یک سبک زندگی سالم می‌تواند به طور چشمگیری به اندازه و سلامتی آلت تناسلی شما کمک کند.

افزایش اندازه آلت تناسلی مردان

فهرست مطالب

مشاوره رایگان