آدرس: تهران، میدان سلماس، ضلع شرقی میدان، پلاک 21، واحد 1 کلینیک تخصصی پوست و مو رازی

تزریق ژل ردکسیس به اندام تناسلی مردان: افزایش قطر و طول آلت

میلیون‌ها مرد در سراسر جهان در حال حاضر از اندازه آلت تناسلی خود راضی نیستند. این ناراحتی می‌تواند منجر به اعتماد به نفس پایین و رابطه جنسی غیر دلخواه شود. هنگامی که از بدن خود ناراضی هستید، داشتن رابطه جنسی در سطح بالا در رختخواب دشوار است. افزایش اندازه آلت تناسلی شما در گذشته مستلزم انجام یک عمل جراحی پرخطر بود، اما دیگر چنین چیزی لازم نیست. با استفاده از یک پرکننده تزریقی بی خطر  آلت تناسلی می‌توانید افزایش چشمگیری در طول و حجم آلت تناسلی خود داشته باشید.

پرکننده های آلت تناسلی مردانه محصولات طبیعی هستند که مستقیماً به آلت تناسلی تزریق می‌شوند. در این تزریق از مواد مشابه ترکیباتی که اغلب برای از بین بردن چین و چروک و خطوط صورت استفاده می‌شود، بهره می‌برند. افزودن مواد پرکننده پوست به آلت تناسلی می‌تواند بلافاصله اندازه و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. بیشتر بیماران افزایش طول و حجم در ناحیه آلت تناسلی خود را مشاهده خواهند کرد. ردکسیس یک پرکننده بلند مدت و غیر دائمی است که به مدت 12 تا 18 ماه دوام و ماندگاری دارد.

ژل ردکسیس چیست؟


ژل ردکسیس چیست

ردکسیس (ReDexis ®) یک ژل اسید هیالورونیکی قابل تجزیه و غیر حیوانی است که دارای ماده ای بی نظیر به نام دانه‌های دکسترانومر است که به آن توانایی تولید بافت جدید را می دهد. این دانه‌های دکسترانومر کاملاً قابل جذب هستند و اثر داربست برای رشد کلاژن ایجاد می‌کنند. بار مثبت دانه‌ها آن‌ها را قادر می‌سازد کلاژن و الاستین که به طور طبیعی وجود دارند و دارای بار منفی هستند را به خود جذب کنند. سپس کلاژن و الاستین به هم متصل می‌شوند و باعث افزایش طبیعی بافت می‌شوند که حتی پس از تجزیه اسید هیالورونیک نیز ادامه می‌یابد. استفاده از ردکسیس یک روش ایمن ، موثر و ایده آل برای درمان چین و چروک‌های عمیق است.

مزایای تزریق ژل ردکسیس به آلت تناسلی مردان


 • عدم استفاده از جراحی
 • یک عمل قابل انجام در مطب پزشک
 • نتایج فوری
 • درمان کمتر از 1 ساعت طول می کشد
 • هیچ عارضه ای گزارش نشده است
 • اکثریت در 2 سال پیشرفت مداوم خواهند داشت!
 • بدون بخیه، جای زخم یا استفاده از بیهوشی
 • تا حد امکان بدون ایجاد ناراحتی است
 • در هر دو حالت شل و قائم، آلت فرد تقویت و بزرگ می‌شود
 • بدون نیاز به بستری شدن
 • فعالیت‌های جنسی را در عرض 2 هفته از سر بگیرید

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای بزرگ شدن آلت تناسلی هستند؟ 


چه کسانی کاندیدای مناسبی برای بزرگ شدن آلت تناسلی هستند

بسیاری از مردانی که به دنبال راه حلی برای افزایش اندازه آلت تناسلی کوچک خود هستند اغلب دیدگاه تحریف شده ای نسبت به آنچه در واقعیت وجود دارد، دارند. بنابراین، درک شما از اندازه و انتظارات واقع بینانه از تقویت آلت تناسلی باید در هنگام مشاوره تلفنی با شما مورد بحث قرار گیرد. قبل از درمان، شما باید تمام سوالات و نگرانی‌های خود را انتقال دهید و انتظار واقعی از نتایج داشته باشید. (ممکن است عکس‌های قبل و بعد از عمل به صورت آنلاین برای شما ارسال شود)

شکل و اندازه آلت تناسلی مردانه در یک دامنه متفاوت است. از بسیاری از مطالعات منتشر شده، داده‌های زیر محدوده اندازه متوسط را برای این اندام به صورت زیر بیان می کند:

 • طول حالت شل – 2.8-3.9 اینچ (7 تا 10 سانتی متر)،
 • طول حالت راست شده – 4.7 تا 6.3 اینچ (12 تا 16 سانتی متر)،
 • قطرآلت در حالت شل – 3.5 تا 3.9 اینچ (9 تا 10 سانتی متر)،
 • قطر آلت در حالت راست – 4.7 اینچ (12 سانتی متر).

یک فرد مناسب برای اقدامات مربوط به بزرگ کردن آلت تناسلی، مردی است که یک یا چند مورد از شرایط زیر را داشته باشد:

 • اندازه آلت تناسلی او کمتر از حد متوسط است – طول یا قطر آن کم است
 • عدم اطمینان روانی از اندازه آلت تناسلی
 • آلت تناسلی ختنه شده
 • از انزال زودرس رنج می‌برید
 • انتظارات واقع بینانه از نتایج درمان دارید.
 • از نظر مالی توانایی انجام این عمل را دارید.

چه کسانی کاندید مناسبی برای انجام عمل بزرگ کردن آلت تناسلی نیستند 


تمام داوطلبان برای انجام این عمل باید به دقت غربالگری و آموزش داده شوند. شرایط زیر چند نمونه از بیماران احتمالی است که ممکن است برای این نوع اقدامات زیبایی مناسب نباشند:

 • بیماری‌های خود ایمنی
 • دیابت ملیتوس کنترل نشده و سایر اختلالات متابولیکی
 • آلت تناسلی ختنه نشده
 • اختلالات روانشناختی
 • انتظارات غیرواقعی دارید
 • بار مالی این عمل را نمی‌توانید تحمل کنید
 • در مورد فرآیند و یا مواد مورد استفاده بی اطلاع هستید
 • رنج بردن از هرگونه بیماری جدی (به عنوان مثال بیماری‌های شدید عفونی ، عوارض عروقی یا لنفاوی و غیره)
 • از هرگونه عفونت فعال منتقله از راه مقاربت جنسی رنج می‌برید
 • شرایط فیموز یا پارافیموز دارید
 • بیماری فعال پیرونی دارید
 • داشتن سابقه کاشت های دائمی یا تزریقی مانند روغن سیلیکون در حجم بالا
 • حساسیت به هر یک از ماده‌های پرکننده حاوی اسید هیالورونیک یا PMMA

همچنین توجه داشته باشید که این روش درمانی برای رفع خم شدن یا کج بودن آلت تناسلی مناسب نیست.

تقویت دور آلت تناسلی با روش پرکننده چگونه انجام می‌شود؟


پزشک از پرکننده بسیار ایمن و موثر هیالورونیک اسید (HA) استفاده می کند که باعث تقویت دور و قطر با مقاومت فیزیولوژیکی در برابر فشار خارجی می‌شود. خاصیت ارتجاعی بیولوژیکی ماده به آلت تناسلی در حالت شل و نعوظ به صورت طبیعی احساس می‌شود. این بیماران با ظاهر زیبایی بسیار رضایت بخش نتایج ایمن و با دوام داشته اند. این روش حتی می‌تواند برای تقویت دور آلت تناسلی در بیمارانی که کاشت آلت تناسلی در محل مورد نظر دارند نیز مورد استفاده قرار گیرد. پزشک باید تخصص آناتومی و فیزیولوژی بدن و دستگاه تناسلی را داشته باشد.

مطالعات اخیر نشان داده است که 90٪ شرکای جنسی مرد افزایش قطر آلت تناسلی (عرض) را بر افزایش طول ترجیح می‌دهند. علاوه بر این، مطالعات بالینی نشان داده است که 85٪ بیماران به طور کامل یا بیشتر از نتایج خود راضی هستند. 90٪ از بیماران پس از بیش از 1 سال هیچ گونه عارضه ای را در اثر استفاده از ماده پرکننده گزارش نکرده اند. از همه مهم تر، نتایج نهایی عمل در بسیاری از افراد بسیار مناسب و خوب می‌باشد.

روش تقویت قطر آلت تناسلی فقط باید توسط متخصص پزشکی بسیار ماهر و دارای گواهینامه تحت استانداردهای سخت گیرانه پزشکی انجام شود. قبل از شروع درمان، سابقه پزشکی بیمار به طور کامل بررسی می‌شود. هنگامی که بیمار مناسب تشخیص داده شد، پزشک با استفاده از کرم بی حسی آلت تناسلی را بی حس می کند. سپس ماده پرکننده زیبایی بر پایه اسید هیالورونیک به آرامی و دقیقاً در زیر لایه سطحی درم تزریق می‌شود. این کار باعث افزایش قطر آلت تناسلی و کاهش حساسیت انتهای عصب می‌شود. از آنجا که بسیاری از مواد پرکننده با لیدوکائین ادغام شده اند، بیماران باید در طول عمل هیچ گونه درد و ناراحتی نداشته باشند.

قطر آلت تناسلی من تا چه اندازه می‌تواند زیادتر شود؟ 


قطر آلت تناسلی من تا چه اندازه می‌تواند زیادتر شود

افزایش قطر آلت بستگی به مقدار ماده پرکننده تزریق شده به پوست آلت تناسلی بستگی دارد.

به صورت کلی چه میزان تزریق لازم دارم؟ 


برای دستیابی به نتیجه ای مطلوب و زیبا از نظر اکثر بیماران 6 تا 12 تزریق با سرنگ نیاز است. با استفاده از این روش و در نتیجه تعداد سرنگ به طور معمول افزایش قطر در محل مورد نظر باعث افزایش 15 تا 35 درصدی قطر آلت شما می‌شود.

پس از درمان چه انتظاراتی باید داشته باشم؟ 


پس از درمان بزرگ کردن آلت تناسلی چه انتظاراتی باید داشته باشم

بزرگ کردن آلت تناسلی یک روش سرپایی است که معمولاً حدود 1 ساعت طول می کشد. پزشکان مواد پر کننده را  در آلت تناسلی تزریق می‌کنند و نعوظ شما ممکن است 3 تا 4 ساعت بعد از عمل ادامه یابد. داروها برای راحتی و امنیت بیمار ارائه می‌شود. برای اطمینان از بهبودی مناسب، پزشک مدت کوتاهی بیمار را تحت نظر می‌گیرد.

به این روش مانند تقویت ناحیه آلت تناسلی مردانه “در زمان ناهار” فکر کنید که نتایج فوری دارد. فعالیت‌ها و کارهای روزمره ممکن است بلافاصله پس از درمان از سر گرفته شوند. هیچ گونه بستری برای این عمل مورد نیاز نیست.

بیماران باید 1 هفته بعد از درمان از انجام فعالیت‌ها و ورزش‌های سنگین اجتناب کنند. مقاربت جنسی و خودارضایی ممکن است در 2 هفته از سر گرفته شود. نتایج ممکن است متفاوت باشد. این نتایج تضمین شده نیستند.

نتایج چه مدت ماندگاری دارند؟ 


مدت زمان ماندگاری به ماده پرکننده پوستی انتخاب شده و وابستگی زیادی به مارک انتخاب شده دارد. تولیدکنندگان ادعا می‌کنند که پرکننده های آن‌ها حداکثر 12 تا 24 ماه دوام می آورند. پزشکان یک ماده پرکننده خاصیت ویسکوالاستیک بالا را برای تأمین طول عمر بالا انتخاب می‌کنند. توجه به این نکته بسیار مهم است که بدن هر فرد بسته به نوع بهداشت، سن و رفتارهای او، پرکننده بافت نرم را متابولیزه می کند. پرکننده به تدریج در بافت‌های اطراف متلاشی شده و در نتیجه باعث تغییر تدریجی قطر آلت تناسلی می‌شود. با کاهش اثرات اولیه، بیماران می‌توانند تزریق اضافی پرکننده را انتخاب کنند.

بدن انسان پس از تزریق پرکننده اسید هیالورونیک، میکرو کپسول (میکروفیبروز) در اطراف ذرات پرکننده اسید هیالورونیک ایجاد می‌کنند. به همین دلیل است که مواد پرکننده اسید هیالورونیکی ظرف چند سال حجم خود را حفظ می کند و پس از کاهش حجم اولیه به طور کامل تخریب نمی‌شود.

هزینه تزریق ژل ردکسیس به آلت تناسلی مردان 


هزینه‌های درمان بسته به نیاز و اهداف فرد بسیار متفاوت است.

سوالات متداول 


آیا در این روش عوارض جانبی نیز وجود دارد؟

شایع ترین عارضه جانبی تورم و کبودی است که به ندرت اتفاق می‌افتد. این عوارض معمولاً ظرف یک هفته برطرف می‌شوند. در بعضی مواقع پزشک ممکن است مقداری دارو برای خوردن خوراکی به شما بدهد تا تورم را کاهش دهد.

احتمال ایجاد توده یا گرانولوم چقدر است؟ 

احتمال وجود گرانولوم در پرکننده های اسید هیالورونیکی کمتر است اما می‌تواند با پرکننده های رادیسس یا دائمی اتفاق بیفتد. با این وجود می‌توانید برخی از توده‌ها را ایجاد کنید که معمول نیست اما به همین دلیل است که پزشک ماساژ را توصیه می کند زیرا پرکننده گاهی اوقات در مناطق خاصی ساکن شده و جمع می‌شوند.

اگر از نتایج راضی نباشم، آیا می‌توان نتیجه را تغییر داد؟

بله، پزشکان می‌توانند برای حل محلول پرکننده آنزیمی تزریق کنند.

آیا می‌توانم در یک روز تزریق داشته باشم و بعد از آن به سر کار خود بازگردم؟ 

بله، بسیاری از بیماران صبح به مطب مراجعه می‌کنند و بعد از ظهر هم به خانه می‌روند. مشاوره و روش کار تقریباً 1 ساعت طول می کشد.

قرار ملاقات از ابتدا تا انتها چقدر طول می کشد؟ 

به طور کلی مشاوره و روش در کل 1 ساعت طول می کشد.

احساس پرکننده به آلت تناسلی واقعی چقدر است؟ آیا واضح است؟ 

بیشتر بیماران این تأثیر را طوری توصیف می‌کنند که گویی آلت تناسلی آن‌ها وزن پیدا کرده است. بنابراین آلت تناسلی مردانه ضخیم تر / چاق تر / سنگین تر را تصور کنید.

چه زمانی متوجه نتایج می‌شوم؟ 

بلافاصله بعد از تزریق متوجه نتایج عمل خواهید شد، اما پرکننده گسترش می‌یابد و نتایج نهایی را تقریباً در عرض 2 هفته مشاهده خواهید کرد.

مشاوره رایگان