روش های مختلف لاغری و آب کردن شکم و پهلوها

1

برای تعداد زیادی از مردان و زنان، تلاش برای داشتن میان تنه و شکمی لاغر و سفت در بالای لیست اهداف زیبایی شناختی بدن است. حتی وجود داشتن عادات زندگی سالم مانند تغذیه خوب و ورزش، لاغر کردن و از دست دادن چربی‌های پهلو و شکم و حفظ کردن شکل مناسب آن‌ها بسیار سخت است. با وجود عوامل دیگری مانند سن، ژنتیک و بارداری، تقریباً غیر ممکن است که بتوان بدون کمک گرفتن از یک متخصص حرفه‌ای به شکم و پهلوهایی صاف و ایده آل دست یافت. طیف گسترده‌ای از گزینه‌های درمانی با حداقل تهاجم برای کمک به از بین بردن چربی‌های مقاوم شکم و پهلوها برای مردان و زنان وجود دارد.

اگر شما تمایل به از بین بردن چربی‌های اضافی در شکم و پهلوها و رسیدن به اندامی لاغرتر دارید، گزینه‌های مختلف درمانی برای درمان چاقی شما وجود دارد. متخصصین در کلینیک زیبایی رازی مناسب‌ترین گزینه‌های درمانی را برای شما توصیه می‌کنند. این روش‌های درمانی شامل لیپوساکشن، لیزرلیپولیز، کرایولیپولیز، کویتیشن، آر اف، لیپوماتیک، مزوتراپی، ال پی جی و  ابدومینوپلاستی می‌باشند. این درمان‌ها در بهبود شکل بدن و لاغر کردن شکم بسیار مؤثر هستند.به منظور کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در خصوص روش‌های مختلف آب کردن شکم و پهلوها یا رزو نوبت در کلینیک رازی متوانید با شماره 02188334029 تماس حاصل فرمایید.

درمان


لیپوساکشن

5.5

لیپوساکشن با استفاده از وسیله‌ای به نام کانولا انجام می‌شود. کانولا یک لوله‌ی فولادی است که پزشک آن را به آرامی وارد ناحیه‌ی تحت درمان می‌کند. پزشک دستگاه را جهت تجزیه سلول‌های چربی به جلو و عقب حرکت می‌دهد، سپس این چربی‌ها از طریق کانولا به خارج از بدن مکیده می‌شوند. از آن جا که سایز کانولای فلزی مورد نیاز برای لیپوساکشن کوچک است، اندازه‌ی برش‌ها فقط ممکن است بین 2 تا 5 میلی متر باشد و این برش‌ها می‌توانند به آسانی مخفی شوند.

لیزر لیپولیز

6.6

در مواردی که بیمار مقدار کم یا متوسط از چربی همراه با افتادگی و شل شدگی پوست یا بدون شل شدگی دارد، لیزر لیپولیز یکی از جدیدترین، موثرترین و ایمن‌ترین راه‌های درمانی است. لیزر لیپولیز یک ابزار درمانی غیر آسیب زا است که چربی را از بین می‌برد در حالی که می‌تواند پوست را سفت کند و در عین حال نتایج مطلوبی را به دنبال دارد. لیزر لیپولیز شامل کاربرد زیر جلدی با استفاده از دو نوع قدرت لیزر می‌باشد: یکی از این لیزرها موجب حل چربی می‌شود و دیگری برای سفت کردن پوست و لاغر کردن شکم به کار می‌رود. لیزر لیپولیز یک روش درمانی سرپایی است که تحت بی حسی موضعی و با واردکردن یک کانولای ظریف از طریق یک برش کوچک در پوست انجام می‌شود. انتهای کانولا دارای فیبر نوری است که دو طول موج را انتقال می‌دهد: طول موج 924 نانومتر، که برای انحلال سلول‌های چربی بهینه سازی شده است و طول موج 975 نانومتر که جهت ایجاد انقباض در پوست (سفت کردن پوست) به کار می‌رود. انجام لیزر لیپولیز یک تا دو ساعت طول می‌کشد. بیمار می‌تواند همان روز مرخص شده و به خانه بازگردد. همچنین یک کرست جهت فشرده سازی ناحیه تحت عمل به بیمار داده می‌شود که باید برای مدت یک تا دو هفته از آن استفاده کند. مرحله‌ی بعد از انجام عمل 48 ساعت است.

  لیفت سانترال لب: بالا کشیدن و خوش فرم کردن لب با لیفت سانترال لب

کرایولیپولیز

7.7

ساده‌ترین توصیف برای روش کرایولیپولیز بدین صورت است: کرایولیپولیز یک روش غیر تهاجمی است که در آن سلول‌های چربی اضافه فریز می‌شوند، این عمل باعث مرگ سلول‌های چربی و از بین رفتن تدریجی آن‌ها توسط بدن می‌گردد. به نظر می‌رسد که سرمای شدید سلول‌های چربی را به گونه‌ای تحت تأثیر قرار می‌دهد که منجر به بهبود کانتور (شکل) بدن می‌شود. روش کرایولیپولیز شامل استفاده از یک اپلیکاتور پارو مانند کوچک یا بزرگ (یا هر دو، بستگی به اندازه‌ی ناحیه‌ی شکمی تحت درمان دارد) می‌باشد که به لوله‌ای متصل است که سرما را ایجاد می‌کند. صرف نظر از اندازه، هر دستگاه دارای 2 پانل با سنسورهای 3000 در هر طرف است. لایه‌ای از ژل برای کمک به محافظت از پوست شما در منطقه‌ی تحت درمان قرار داده می‌شود و سپس پزشک شروع به استفاده از دستگاه کرایولیپولیز می‌کند. هنگامی که دستگاه روشن است، اپلیکاتور ناحیه‌ی تحت درمان بین دو پانل را با رعایت شرایط ایمنی می‌کشد و در کل مدت زمانی که بیمار تحت درمان است در آن جا باقی می‌ماند.

کویتیشن اولتراسوند

8.8

کویتیشن اولتراسوند فرآیندی است که در آن قدرت اولتراسوند به طور طبیعی چربی‌ها و سلول‌های چربی در ناحیه‌ی موضعی تحت درمان را تجزیه می‌کند و پس از آن اجازه می‌دهد تا چربی، سلول‌های چربی، و سموم به طور طبیعی از طریق فرایند سم زدایی طبیعی بدن به خارج رانده شوند. ژل اولتراسوند روی شکم و پهلوها استفاده می‌شود. سپس پروب روی منطقه‌ی هدف قرار داده شده و امواج مافوق صوت با درجه‌ی پایین را منتقل می‌کند؛ این امواج موجب فرستادن پالس‌هایی به ناحیه‌ی هدف شده که سپس این پالس‌ها به صورت دایره وار شروع به حرکت می‌کنند. حرکت دایره وار باعث ایجاد حباب‌های کوچک (میکرو بابل) شده که این حباب‌ها به نوبه خود، شروع به برخورد به یکدیگر می‌کنند و از داخل می‌ترکند. شاک ویو های ایجاد شده پس از آن باعث می‌شوند که سلول‌های چربی به حالت امولسیون درآیند. پس از درمان با روش اولتراسوند، انرژی آزاد شده باید با انجام دادن ورزش‌های سبک هوازی یا هر ورزش جایگزین دیگری که در سوزاندن کالری مؤثر است، مصرف شود.

آر اف (رادیوفرکانسی)

9.9

پزشک معالج از یک ژل روان کننده روی پوست شما به عنوان یک سد حفاظتی بین پوست و میله‌ی الکترود که می‌تواند کاملاً داغ شود، استفاده می‌کند. سپس میله‌ی الکترود روی پوست شکم شما حرکت داده می‌شود. آر اف سلول‌های چربی موجود در لایه چربی را گرم می‌کند. گرمای حاصل از آر اف موجب می‌شود تا سلول‌های چربی اسیدهای چرب را به غدد لنفاوی و رگ‌های خونی ترشح کنند، سپس این مواد به خارج از بدن رانده می‌شوند. هنگامی که اسیدهای چرب آزاد می‌شوند، سلول‌های چربی از بین می‌روند و شکم و پهلوها لاغرتر می‌شوند.

  درمان ژنیکوماستی (بزرگی سینه در مردان) و کوچک کردن سینه

لیپوماتیک

10.10

لیپوماتیک یک روش با حداقل تهاجم است که موجب از بین رفتن چربی و لاغر کردن پهلو و شکم می‌شود. لیپوماتیک با بهره گیری از حرکت‌های چرخشی کانولا (ارتعاش و مادون صوت) برای شکستن چربی در بافت‌های هدف و مکش چربی‌ها به طور همزمان استفاده می‌شود. بسیاری از پزشکان گزارش کرده‌اند که روش لیپوماتیک سریع‌تر از برخی از فنآوری های جدیدتر لیزر و اولتراسوند به دلیل وجود این ترکیب است.

مزوتراپی

11.11

مزوتراپی یک روش غیر تهاجمی است که در آن از چند تزریق ظریف حاوی مواد فعال به منطقه‌ی تحت درمان در زیر پوست جهت از بین بردن چربی و خارج کردن آن از بدن، استفاده می‌شود. در روش درمانی مزوتراپی مواد فعال باعث تبدیل چربی به مایع می‌شوند، چربی‌ها حل شده و سپس از بدن دفع می‌گردند. مواد فعال مختلفی بسته به شرایط بالینی خاص ممکن است برای تزریق در مزوتراپی به کار روند از جمله ترکیبی از ویتامین‌ها و داروهای خاص. مزوتراپی می‌تواند یک درمان مؤثر برای از بین بردن چربی‌های شکم و پهلو باشد.

ال پی جی 

12.12

در روش ال پی جی بافت‌های عمقی بدن به شدت تحریک می شوند به گونه‌ای که سلول‌های چربی داخل این بافت‌ها تجزیه شده و طول عمر آن‌ها کاهش می‌یابد. با نوآوریهای تکنولوژی و پروتکل‌ها، لیپوماساژ برای مناطقی که مشکل خاصی دارند استفاده می‌شود. در روش لیپوماساژ از غلطک های مکانیکی استفاده می‌شود که در مدت زمانی نصف روش اندورمولوژی® معمول نتایج بهتری را ایجاد می‌کند. لیپوماساژ باعث تحریک بافت‌های عمقی‌تر می‌شود، سلول‌های چربی را تجزیه می‌کند و باعث بهبود درناژ لنفاوی و تحریک تولید طولانی مدت کلاژن می‌گردد.

ابدومینوپلاستی

13.13ابدومینوپلاستی موجب سفت شدن و تغییر شکل ناحیه شکم می‌شود و در رسیدن به یک ظاهر کلی لاغرتر و زیباتر به شما کمک می‌کند. داشتن میان تنه‌ای سفت‌تر و لاغرتر به طور چشمگیری می‌تواند به بهبود ظاهر و تناسب لباس در بدن کمک نماید و حس اعتماد به نفس و راحتی را در شما به وجود آورد. در این روش، عضلات شکم سفت شده و پوست اضافه و شل شده از بین می‌رود، شکم لاغرتر شده و میان تنه‌ای متناسب و با ظاهری بهتر به وجود می‌آید.

مشاوره رایگان
×مشاوره در واتساپ