آدرس: تهران، میدان سلماس، ضلع شرقی میدان، پلاک 21، واحد 1 کلینیک تخصصی پوست و مو رازی

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن در تهران و کرج

اصلاح موهای زائد بدن با روش هایی مانند موچین و اپیلاسون میتواند خسته کننده باشد. همچنین اگر از درد، بریدگی و سوزش ناشی از اپیلاسیون خسته شده اید و میخواهید نتایج طولانی تری بگیرید لیزر موهای زائد میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد. لیزر موهای زائد یکی از پرطرفدارترین روش های زیبایی است چون راهی مناسب برای از بین بردن موهای بدن است.

لیزر موهای زائد را میتوان هم در نواحی کوچک و هم برای کل بدن انجام داد. کسانی که با این روش به خوبی آشنایی ندارند معمولا سوالات زیادی دارند و مهم ترین آنها این است که مطمئن ترین مرکز لیزر موهای زائد در نزدیکی محل زندگیشان کجاست و هزینه آن چقدر است؟ در این مقاله به این دو سوال مهم و دیگر سوالات مهم در مورد لیزر موهای زائد میپردازیم.

برای لیزر موهای زائد بدن در تهران و کرج به کجا مراجعه کنم؟


پاسخ این سوال بستگی به شرایط شما دارد و اینکه تا چقدر میخواهید از منزلتان دور شوید اما ما قصد داریم یک کلینیک تخصصی پوست و مو را به شما معرفی کنیم که علاوه بر دسترسی آسانی که از نقاط مختلف شهر به آن دارید، کیفیت ارائه شده در آن مثال زدنیست و البته هزینه انجام خدمات لیزر موهای زائد در این کلینیک بسیار رقابتی میباشد.

لیزر موهای زائد کل بدن در کلینیک تخصصی پوست و مو رازی

کلینیک تخصصی پوست و مو رازی واقع در محله یوسف آباد با ارائه مشاوره رایگان شبانه روزی در مورد مسائل مربوط به پوست و مو آماده ارائه خدمات لیزر موهای زائد کل بدن به تمامی مراجعین محترم میباشد.

اینستاگرام: raziclinic.ir@

مشاوره رایگان شبانه روزی

۰۲۱۴۵۳۷۹
آدرس: تهران ،میدان سلماس ،ضلع شرقی میدان،پلاک 21،واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی

دسترسی به کلینیک پوست و مو رازی به شیوه های مختلفی ممکن است. به خاطر فاصله کمی که با خیابان ولیعصر دارد یکی از بهترین انتخاب های شما میتواند BRT خیابون ولیعصر باشد و البته مهم تر از آن ایستگاه مترو میدان جهاد (میدان فاطمی) است که دسترسی به این کلینیک را بسیار آسان میکند. اگر میخواهید با تاکسی به این کلینیک بیایید میتوانید از خطوط تاکسیرانی منتهی به میدان فاطمی استفاده کنید. دسترسی با ماشین شخصی به خاطر قرار گیری این کلینیک در محدوده کنترل آلودگی هوا یا همان زوج و فرد رفت و آمد به این کلینیک میتواند با محدودیت هایی همراه باشد همچنین پیدا کردن جای پارک در منطقه شلوغ یوسف آباد و فاطمی میتواند کار دشواری باشد. اما به هر حال نزدیک ترین بزرگراه شهری به کلینیک پوست و مو رازی، بزرگراه‌های شهید گمنام، کردستان، جلال آل احمد، چمران، شیخ فضل الله میباشد.

لیست قیمت لیزر کامل موهای زائد بدن به تفکیک  


در جدول زیر قیمت لیزر موهای بدن به تفکیک نواحی و همچنین لیزر کل بدن در کلینیک پوست و مو رازی آورده شده است.

ناحیهقیمت (تومان)ناحیهقیمت (تومان)
کل بدن1،200،000انگشتان دست100،000
بازو تا آرنج دو دست150،000بیکینی150،000
پشت تنه400،000کل پا500،000
پشت لب50،000دور ابرو و پیشانی120،000
کل دست300،000کل صورت200،000
ران تا زانو350،000زیر بغل120،000
زیر چانه120،000ساق تا زانو200،000
ساعد دو دست تا آرنج220،000شانه100،000
شکم150،000گردن100،000
گونه100،000گوش100،000

البته قیمت لیزر موهای زائد بدن همیشه نرخ ثابتی ندارد و بسته به عوامل گوناگونی دستخوش تغییراتی میگردد در ادامه این عوامل را بررسی میکنیم.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت لیزر موهای زائد بدن 

لیزر موهای زائد نوعی سرمایه گذاری از لحاظ زیبایی به حساب میاید. با وجود اینکه هزینه بیشتری نسبت به اصلاح یا اپیلاسیون دارد اما با گذشت زمان چون موهای زائد بدن از بین میروند در هزینه های شما صرف جویی میشود. عوامل زیادی بر قیمت لیزر مو تاثیر میگذارد که در این بخش به آن میپردازیم:

تعداد جلسات  

هزینه نهایی درمان به تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد بستگی دارد. متخصص پوست معمولا تعداد جلسات مورد نیاز برای یک فرد را بر اساس میزان رشد مجدد مو، رنگ پوست، بافت مو و غیره تعیین میکند. بهتر است برای رسیدن نتیجه دلخواه حداقل شش جلسه لیزر انجام دهید. اما تعداد جلسات ممکن است برای برخی افراد به دلیل سرعت رشد مجدد مو و سایر عوامل متفاوت باشد.

تراکم مو 

افراد مختلف تراکم مو مختلفی دارند و این مسئله نقش مهم در تعیین هزینه کلی لیزر دارد. اگر فردی موهای پرتراکمی داشته باشد به جلسات درمانی بیشتری نیاز دارد که این این موضوع هزینه درمان او را افزایش میدهد.

بافت مو  

افرادی که موهای زائد زبری دارند برای رسیدن به نتیجه دلخواه به جلسات درمانی بیشتری نیاز دارند. بنابراین هزینه کلی درمان آن ها بیشتر میشود. مردها معمولا موهای زبرتری دارند.

نوع پوست  

نوع پوست مهم ترین نقش را در تعیین هزینه لیزر تمام بدن دارد. کسانی که رنگ پوست تیره تری دارند نسبت به کسانی که رنگ پوستشان روشن تر است معمولا به جلسات بیشتری نیاز دارند.

وضعیت پوست  

کسانی که پوست حساسی دارند یا آنهایی که مستعد آلرژی هستند در طول درمان به مراقبت های ویژه نیاز دارند که هزینه نهایی آنها را افزایش میدهد.

ناحیه تحت درمان  

لیزر موهای زائد نواحی بزرگ بدن مانند پشت یا پاها هزینه بیشتری از نواحی کوچک تر دارد. نواحی کوچک میتواند شامل خط بیکنی، زیر بغل نواحی صورت مانند چانه، لب ها و خط ریش باشد. لزیر موهای زائد بیکینی بستگی به این دارد که لیزر برزیلی (لیزر موها از لابیا به سمت نایحه پرینال) یا لیرز بیکینی معمولی  v شکل (لیزر مو از ناحیه کشاله ران، باقی ماندن یک v  شکل یا یک تکه مو روی مونس پوبیس) باشد.

موقعیت جغرافیایی  

هزینه کلی لیزر میتواند با توجه به موقعیت کلینیک متفاوت باشد. در مناطقی مانند تهران و کرج که کلینیک های لیزر درمانی زیادی دارند معمولا هزینه ها نسبت شهرهایی که کیلنیک های کمتری دارند پایین تر است.

تخصص اپراتور  

هر چقدر تجربه اپراتو بالاتر باشد هزینه ی بیشتری دریافت میکند. البته شما باید به این نکته دقت کنید که تجربه مهم تر از هزینه است.

استاندارد کلینیک 

استاندارد کلینکی هم بر هزینه های کلی درمان تاثیر گذار است. در شهرهای تهران تهران و کرج که کلینیک های متعددی وجود دارد هزینه ها متفاوت است.

تجهیزات لیزر  

تجهیزات لیزر مورد نیاز و نوع آن بر هزینه  درمان تاثیر گذار است. متخصص شما بعد از بررسی نوع پوست و مویتان مناسب ترین تکنولوژی لیزر را برای شما انتخاب میکند. پرطرفدارترین روش های لیزر موهای زائد لیزر Nd YAG, Soprano ICE، Diode و Alexandrite هستند.

مردان به جلسات لیزر بیشتری نیاز دارند 

با توجه به اینکه مردان موهای زبرتری نسبت به زنان دارند به جلسات درمانی بیشتری هم نیاز دارند. بنابراین لیزر موهای زائد مردانه طبق درمان موهای زائد زنانه به جلسات بیشتری نیاز دارد.

هزینه لیزر موهای زائد تمام بدن شامل چه مواردی میشود؟  


هزینه لیزر موهای زاند کل بدن معمولا شامل مراجعه به مطب، استفاده از بی حس کننده موضعی برای کاهش درد، لیزر موها و استفاده موضعی از محصولات مراقبتی مانند تسکین دهنده ها و ضد آفتاب بعد از لیزر است.

بیمه و لیزر موهای زائد کل بدن  


در بیشتر موارد بیمه های درمانی هزینه های لیزر موهای زائد بدن را پوشش نمیدهند. با این حال ممکن است در برخی موارد نادر بیمه هزینه لیزر را پوشش دهد. مثلا برای بیمارانی که دارای مشکلاتی مانند کیست پیلونیدال یا هیدرادنیت چرکی هستند (این شرایط میتواند دردناک باشد و با لیزر موهای زائد برطرف شود). اما متقاعد کردن شرکت های بیمه برای پرداخت هزینه موهای زائد کار سختی خواهد بود.

همیشه قبل از درما از اپراتور بپرسید که آیا آنها شرایط خاصی برای آسان تر کردن پرداخت هزینه ها دارند یا خیر.

لیزر موهای زائد کل بدن برای چه کسانی مناسب نیست؟  


همه کسانی که بدنشان مو زائد دارد میتوانند لیزر کنند. لیزر موهای زائد معمولا یک درمان زیبایی است و میتواند ظاهر شما را بهبود بخشد. افرادی زیادی هم ترجیح میدهند به جای اصلاح مداوم موهای زائد آنها را لیزر کنند.

در برخی موارد رشد بیش از حد موهای زائد میتواند ناشی از موارد زیر باشد:

 • هیرسوتیسم: زنانی که در قسمت هایی که مردان مو دارند موهای تیره یا ضخیم دارند.
 • هایپرتریکوزیس: زمانی که موهای زائد در هر نقطه از بدن زنان و مردان رشد میکند.

این مشکلات میتواند ناشی از موارد زیر باشد:

 • برخی داروها از جمله استروئید های آنابولیک و قرص های ضد بارداری
 • عدم تعادل هورمونی به ویژه افزایش سطح تستوسترون یا آندروژن
 • اختلالات ارثی یعنی شرایطی که از طریق ژن ها از والدین به فرزندان منتقل میشود.
 • سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS).
 • تومور هایی که هورمون تولید میکنند.

لیزر موهای زائد برای کسانی که موهای ضخیم، تیره و پوست روشن دارند موثر تر است. تضاد رنگ پوست و رنگ مو باعث میشود موها راحت تر گرما را جدب کنند. لیزر ممکن برای کسانی که پوست تیره یا موهای بلوند، خاکستری، سفید یا قرمز دارند به خوبی اثر گذار نباشد.

قبل از لیزر موهای زائد با پزشک صحبت کنید. موارد زیر میتواند مانع از انجام لیزر شوند:

 • بارداری
 • مصرف دارو های خاص مانند داروهای درمان آکنه
 • ابتلا به تبخال تناسلی(HSV-2 ) یا احتمال ابتلا به تبخال
 • وجود اسکار های کلوئیدی (اسکار برحسته)
 • سرطان پوست

لیز موهای زائد کل بدن را کجا میتوان انجام داد ؟ 


 شما میتوانید لیزر موهای زائد کل بدن  را در مکان های مختلفی از جمله مطب متخصص پوست، کلینیک های پزشکی و حتی برخی سالن های زیبایی انجام دهید.

قیمت لیزر موهای زائد به مکانی که برای درمان مراجعه میکنید و اپراتور شما بستگی دارد بنابراین در مراکز مختلف ممکن است هزینه ها متفاوت باشد.

زمان جلسه لیزر ممکن است بین دو تا سه ساعت باشد اما در کل به کوچکی یا بزرگی ناحیه تحت درمان بستگی دارد.

مشاوره رایگان