آدرس: تهران، میدان سلماس، ضلع شرقی میدان، پلاک 21، واحد 1 کلینیک تخصصی پوست و مو رازی

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن در تهران و کرج

اصلاح موهای زائد بدن با استفاده از موچین و اپیلاسیون ممکن است زمان‌بر و خسته‌کننده باشد. همچنین، اگر از درد، بریدگی و سوزش ناشی از اپیلاسیون خسته شده‌اید و می‌خواهید نتایجی دائمی‌تر و ماندگارتر داشته باشید، لیزر موهای زائد می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. لیزر موهای زائد یکی از روش‌های محبوب در زمینه زیبایی است، زیرا یک راه مناسب برای برطرف کردن مشکل موهای زائد بدن می‌باشد.

لیزر موهای زائد قابل انجام در نواحی کوچک و یا بر روی کل بدن است. افرادی که با این روش آشنایی کافی ندارند، معمولاً سوالات زیادی دارند، و بزرگترین سوال آنها این است که مرکز مطمئن و قابل اعتمادی برای انجام لیزر موهای زائد در نزدیکی منطقه زندگیشان کجا قرار دارد و هزینه آن چقدر است؟ این مقاله به این دو سوال اصلی و سایر سوالات مهم درباره لیزر موهای زائد پرداخته و به آنها پاسخ می‌دهد.

برای لیزر موهای زائد بدن در تهران و کرج به کجا مراجعه کنم؟


پاسخ این سوال بستگی به شرایط شما دارد و اینکه تا چقدر میخواهید از منزلتان دور شوید اما ما قصد داریم یک کلینیک تخصصی پوست و مو را به شما معرفی کنیم که علاوه بر دسترسی آسانی که از نقاط مختلف شهر به آن دارید، کیفیت ارائه شده در آن مثال زدنیست و البته هزینه انجام خدمات لیزر موهای زائد در این کلینیک بسیار رقابتی میباشد.

لیزر موهای زائد کل بدن در کلینیک تخصصی پوست و مو رازی

کلینیک تخصصی پوست و مو رازی واقع در محله یوسف آباد با ارائه مشاوره رایگان شبانه روزی در مورد مسائل مربوط به پوست و مو آماده ارائه خدمات لیزر موهای زائد کل بدن به تمامی مراجعین محترم میباشد.

اینستاگرام: raziclinic.ir@

مشاوره رایگان شبانه روزی

۰۲۱۴۵۳۷۹
آدرس: تهران ،میدان سلماس ،ضلع شرقی میدان،پلاک ۲۱،واحد ۱ کلینیک پوست و مو رازی

دسترسی به کلینیک پوست و مو رازی به شیوه های مختلفی ممکن است. به خاطر فاصله کمی که با خیابان ولیعصر دارد یکی از بهترین انتخاب های شما میتواند BRT خیابون ولیعصر باشد و البته مهم تر از آن ایستگاه مترو میدان جهاد (میدان فاطمی) است که دسترسی به این کلینیک را بسیار آسان میکند. اگر میخواهید با تاکسی به این کلینیک بیایید میتوانید از خطوط تاکسیرانی منتهی به میدان فاطمی استفاده کنید. دسترسی با ماشین شخصی به خاطر قرار گیری این کلینیک در محدوده کنترل آلودگی هوا یا همان زوج و فرد رفت و آمد به این کلینیک میتواند با محدودیت هایی همراه باشد همچنین پیدا کردن جای پارک در منطقه شلوغ یوسف آباد و فاطمی میتواند کار دشواری باشد. اما به هر حال نزدیک ترین بزرگراه شهری به کلینیک پوست و مو رازی، بزرگراه‌های شهید گمنام، کردستان، جلال آل احمد، چمران، شیخ فضل الله میباشد.

لیست قیمت لیزر کامل موهای زائد بدن به تفکیک  


در جدول زیر قیمت لیزر موهای بدن به تفکیک نواحی و همچنین لیزر کل بدن در کلینیک پوست و مو رازی آورده شده است.

ناحیهقیمت (تومان)ناحیهقیمت (تومان)
کل بدن۱،۲۰۰،۰۰۰انگشتان دست۱۰۰،۰۰۰
بازو تا آرنج دو دست۱۵۰،۰۰۰بیکینی۱۵۰،۰۰۰
پشت تنه۴۰۰،۰۰۰کل پا۵۰۰،۰۰۰
پشت لب۵۰،۰۰۰دور ابرو و پیشانی۱۲۰،۰۰۰
کل دست۳۰۰،۰۰۰کل صورت۲۰۰،۰۰۰
ران تا زانو۳۵۰،۰۰۰زیر بغل۱۲۰،۰۰۰
زیر چانه۱۲۰،۰۰۰ساق تا زانو۲۰۰،۰۰۰
ساعد دو دست تا آرنج۲۲۰،۰۰۰شانه۱۰۰،۰۰۰
شکم۱۵۰،۰۰۰گردن۱۰۰،۰۰۰
گونه۱۰۰،۰۰۰گوش۱۰۰،۰۰۰

البته قیمت لیزر موهای زائد بدن همیشه نرخ ثابتی ندارد و بسته به عوامل گوناگونی دستخوش تغییراتی میگردد در ادامه این عوامل را بررسی میکنیم.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت لیزر موهای زائد بدن 

لیزر موهای زائد نوعی سرمایه گذاری از لحاظ زیبایی به حساب میاید. با وجود اینکه هزینه بیشتری نسبت به اصلاح یا اپیلاسیون دارد اما با گذشت زمان چون موهای زائد بدن از بین میروند در هزینه های شما صرف جویی میشود. عوامل زیادی بر قیمت لیزر مو تاثیر میگذارد که در این بخش به آن میپردازیم:

تعداد جلسات  

هزینه نهایی درمان به تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد بستگی دارد. متخصص پوست معمولا تعداد جلسات مورد نیاز برای یک فرد را بر اساس میزان رشد مجدد مو، رنگ پوست، بافت مو و غیره تعیین میکند. بهتر است برای رسیدن نتیجه دلخواه حداقل شش جلسه لیزر انجام دهید. اما تعداد جلسات ممکن است برای برخی افراد به دلیل سرعت رشد مجدد مو و سایر عوامل متفاوت باشد.

تراکم مو 

افراد مختلف تراکم مو مختلفی دارند و این مسئله نقش مهم در تعیین هزینه کلی لیزر دارد. اگر فردی موهای پرتراکمی داشته باشد به جلسات درمانی بیشتری نیاز دارد که این این موضوع هزینه درمان او را افزایش میدهد.

بافت مو  

افرادی که موهای زائد زبری دارند برای رسیدن به نتیجه دلخواه به جلسات درمانی بیشتری نیاز دارند. بنابراین هزینه کلی درمان آن ها بیشتر میشود. مردها معمولا موهای زبرتری دارند.

نوع پوست  

نوع پوست مهم ترین نقش را در تعیین هزینه لیزر تمام بدن دارد. کسانی که رنگ پوست تیره تری دارند نسبت به کسانی که رنگ پوستشان روشن تر است معمولا به جلسات بیشتری نیاز دارند.

وضعیت پوست  

کسانی که پوست حساسی دارند یا آنهایی که مستعد آلرژی هستند در طول درمان به مراقبت های ویژه نیاز دارند که هزینه نهایی آنها را افزایش میدهد.

ناحیه تحت درمان  

هزینه لیزر برای حذف موهای زائد در نواحی بزرگ بدن مانند پشت یا پاها، بیشتر از نواحی کوچکتر است. نواحی کوچک ممکن است شامل خط بیکنی، زیر بغل و نواحی صورت مانند چانه، لب‌ها و خط ریش باشند. هزینه لیزر برای حذف موهای زائد در نواحی بیکینی بستگی به نوع روش استفاده شده دارد. این می‌تواند شامل لیزر برزیلی (حذف موها از لابیا به سمت ناحیه پرینال) یا لیزر بیکینی معمولی به شکل V (حذف موها از ناحیه کشاله ران و باقی ماندن یک الگوی V یا تکه‌مو روی منطقه مونس پوبیس) باشد.

موقعیت جغرافیایی  

هزینه کلی لیزر میتواند با توجه به موقعیت کلینیک متفاوت باشد. در مناطقی مانند تهران و کرج که کلینیک های لیزر درمانی زیادی دارند معمولا هزینه ها نسبت شهرهایی که کیلنیک های کمتری دارند پایین تر است.

تخصص اپراتور  

هر چقدر تجربه اپراتو بالاتر باشد هزینه ی بیشتری دریافت میکند. البته شما باید به این نکته دقت کنید که تجربه مهم تر از هزینه است.

استاندارد کلینیک 

استاندارد کلینکی هم بر هزینه های کلی درمان تاثیر گذار است. در شهرهای تهران تهران و کرج که کلینیک های متعددی وجود دارد هزینه ها متفاوت است.

تجهیزات لیزر  

هزینه درمان لیزر موهای زائد ممکن است به تجهیزات لیزر مورد نیاز و نوع آن وابسته باشد. متخصص شما پس از بررسی نوع پوست و مویتان، بهترین تکنولوژی لیزر را برای شما انتخاب خواهد کرد. انواع محبوب ترین تکنولوژی های لیزر موهای زائد شامل لیزر Nd YAG، Soprano ICE، Diode و Alexandrite می‌باشند.

مردان به جلسات لیزر بیشتری نیاز دارند 

با توجه به اینکه مردان موهای زبرتری نسبت به زنان دارند به جلسات درمانی بیشتری هم نیاز دارند. بنابراین لیزر موهای زائد مردانه طبق درمان موهای زائد زنانه به جلسات بیشتری نیاز دارد.

هزینه لیزر موهای زائد تمام بدن شامل چه مواردی میشود؟  


هزینه لیزر موهای زاند کل بدن معمولا شامل مراجعه به مطب، استفاده از بی حس کننده موضعی برای کاهش درد، لیزر موها و استفاده موضعی از محصولات مراقبتی مانند تسکین دهنده ها و ضد آفتاب بعد از لیزر است.

بیمه و لیزر موهای زائد کل بدن  


در اکثر موارد، بیمه‌های درمانی هزینه‌های لیزر موهای زائد بدن را پوشش نمی‌دهند. با این حال، در برخی موارد نادر، بیمه ممکن است هزینه لیزر را پوشش دهد، به عنوان مثال برای بیمارانی که دارای مشکلاتی مانند کیست پیلونیدال یا هیدرادنیت چرکی هستند که می‌تواند با لیزر موهای زائد برطرف شود. اما قانونی کردن پرداخت هزینه موهای زائد از طریق شرکت‌های بیمه کار سختی خواهد بود.

همیشه قبل از درمان، از اپراتور یا مرکز لیزر پرسید که آیا آنها شرایط خاصی برای آسان‌تر کردن پرداخت هزینه‌ها دارند یا خیر.

لیزر موهای زائد کل بدن برای چه کسانی مناسب نیست؟  


همه کسانی که بدنشان مو زائد دارد میتوانند لیزر کنند. لیزر موهای زائد معمولا یک درمان زیبایی است و میتواند ظاهر شما را بهبود بخشد. افرادی زیادی هم ترجیح میدهند به جای اصلاح مداوم موهای زائد آنها را لیزر کنند.

در برخی موارد رشد بیش از حد موهای زائد میتواند ناشی از موارد زیر باشد:

 • هیرسوتیسم: زنانی که در قسمت هایی که مردان مو دارند موهای تیره یا ضخیم دارند.
 • هایپرتریکوزیس: زمانی که موهای زائد در هر نقطه از بدن زنان و مردان رشد میکند.

این مشکلات میتواند ناشی از موارد زیر باشد:

 • برخی داروها از جمله استروئید های آنابولیک و قرص های ضد بارداری
 • عدم تعادل هورمونی به ویژه افزایش سطح تستوسترون یا آندروژن
 • اختلالات ارثی یعنی شرایطی که از طریق ژن ها از والدین به فرزندان منتقل میشود.
 • سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS).
 • تومور هایی که هورمون تولید میکنند.

لیزر موهای زائد برای کسانی که موهای ضخیم، تیره و پوست روشن دارند موثر تر است. تضاد رنگ پوست و رنگ مو باعث میشود موها راحت تر گرما را جدب کنند. لیزر ممکن برای کسانی که پوست تیره یا موهای بلوند، خاکستری، سفید یا قرمز دارند به خوبی اثر گذار نباشد.

قبل از لیزر موهای زائد با پزشک صحبت کنید. موارد زیر میتواند مانع از انجام لیزر شوند:

 • بارداری
 • مصرف دارو های خاص مانند داروهای درمان آکنه
 • ابتلا به تبخال تناسلی(HSV-2 ) یا احتمال ابتلا به تبخال
 • وجود اسکار های کلوئیدی (اسکار برحسته)
 • سرطان پوست

لیز موهای زائد کل بدن را کجا میتوان انجام داد ؟ 


 شما میتوانید لیزر موهای زائد کل بدن  را در مکان های مختلفی از جمله مطب متخصص پوست، کلینیک های پزشکی و حتی برخی سالن های زیبایی انجام دهید.

قیمت لیزر موهای زائد به مکانی که برای درمان مراجعه میکنید و اپراتور شما بستگی دارد بنابراین در مراکز مختلف ممکن است هزینه ها متفاوت باشد.

زمان جلسه لیزر ممکن است بین دو تا سه ساعت باشد اما در کل به کوچکی یا بزرگی ناحیه تحت درمان بستگی دارد.

فهرست مطالب

مشاوره رایگان