آدرس: تهران، میدان سلماس، ضلع شرقی میدان، پلاک 21، واحد 1 کلینیک تخصصی پوست و مو رازی

لاغری موضعی با دستگاه ال پی جی : عوارض و هزینه

 

lpg

روش ال پی جی یک روش طبیعی و علمی است که به ثابت‌شده برای کاهش چربی‌های مزمن و دستیابی به اندامی باریک‌تر می‌پردازد. حتی با رژیم‌های غذایی سخت و فعالیت فیزیکی شدید، بدن انسان ممکن است قسمت‌های سخت و غیرمطلوب بافت چربی را حفظ کند؛ اما با استفاده از روش ال پی جی، این مشکل قابل حل است.

روش ال پی جی با تحریک لیپولیز، یعنی تخلیه سلول‌های چربی در نواحی مورد نظر، به کاهش چربی موضعی کمک می‌کند. این روش منجر به تغییرات قابل توجهی در بدن می‌شود. با کاهش چربی موضعی، بدن شکل باریک‌تری به خود می‌گیرد و پوست قوی‌تر و سالمتر به نظر می‌رسد. علاوه بر این، تغییرات مثبت بر روی بدن و پوست از جلسه اول ال پی جی آغاز می‌شود، به این معنی که نتایج قابل مشاهده‌ای دارد.

روش ال پی جی با ارائه یک راهکار علمی و طبیعی برای کاهش چربی‌های موضعی و بهبود شکل بدن، به افراد کمک می‌کند تا به اندامی زیبا و باریک‌تر دست یابند.

اگر تمایل دارید که بدنی با عضلات قوی داشته باشید و قادر به دستیابی به این هدف با رژیم غذایی و ورزش نیستید، وقت آن است که درمان با ال پی جی را مد نظر قرار دهید. متخصصین ما در کلینیک زیبایی رازی  وضعیت شما را ارزیابی کرده و شرایط شما برای استفاده از این روش و تعداد جلسات درمان لازم برای دستیابی به نتیجه مورد نظر را برای شما مشخص می‌کنند. ال پی جی نه تنها میزان چربی را کاهش داده، بلکه در بهبود سلامت پوست، رفع یا کاهش سلولیت و بهبود جریان خون موضعی و گردش خون لنفاوی برای داشتن پوستی سالم و زیبا موثر می‌باشد. برای تعیین وقت قبلی و دریافت مشاوره در خصوص لاغری با دستگاه ال پی جی می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ و ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ تماس حاصل فرمایید.

ال پی جی چیست؟


lpg1

روش ال پی جی یک روش درمانی غیرتهاجمی است که برای درمان چربی‌های موضعی استفاده می‌شود و می‌تواند در ایجاد تناسب اندام بدن موثر باشد. این روش، به عنوان یک روش لاغری موضعی، با استفاده از دستگاه‌های ال پی جی، با حرکات ماساژ دهنده غلتک‌های موتوری، چربی‌های موضعی را از هم گسیخته و تکه‌های چربی که باعث می‌شوند پوست چالدار به نظر برسد، را هموار می‌کند.

در این روش، غلتک‌ها پوست را به سه روش مختلف حرکت می‌دهند. اولین حرکت رول‌این، پوست را به سمت داخل می‌چرخاند تا قسمت‌هایی که چربی اضافی دارند را هدف قرار داده و این قسمت‌ها را لاغر کند. حرکت دوم، رول آوت، پوست را به سمت خارج برمی‌گرداند تا مناطقی که پوست شل شده است را محکم کند. در حرکت سوم، رول آپ، غلطک‌ها با سرعت‌های مختلف می‌چرخند تا باعث تناسب اندام و خوش فرمی بدن شوند.

علاوه بر این، حرکات ماساژورهای ال پی جی، جریان خون را بهبود می‌بخشد و سموم بدن را از بین می‌برد. همچنین، این روش تولید طبیعی کلاژن بدن را تحریک کرده و منجر به ایجاد پوستی محکم و سفت می‌شود.

مزایا


 • کاهش ظاهر فرو رفته‌ی سلولیت
 • افزایش جریان خون
 • افزایش تخلیه لنفاوی ، کمک به دفع مایعات اضافی
 • پوست نرم و محکم
 • افزایش حالت الاستیکی پوست
 • افزایش تناسب اندام و خوش فرم شدن بدن
 • سلول‌های مرده‌ی روی پوست را از بین برده و پوست را نرم‌تر می‌کند .
 • کاهش تنش عضلانی
 • با انگیزه نگه‌ داشتن بیماران برای حفظ سلامتی و تناسب اندام
 • ایجاد احساس آسایش
 • غیر تهاجمی: بدون تزریق، بیهوشی، و یا استفاده از نیشتر
 • راحتی: قابل انجام به عنوان یک روش سرپایی
 • سریع: کمتر از یک ساعت طول می کشد و دوره بهبودی ندارد.
 • آرامش بخش: ماساژ می تواند استرس و تنش را کاهش دهد و گردش خون را بهبود بخشد.
 • پوست را بهبود می بخشد: پوست را محکم و سفت کرده، جریان خون را بهبود بخشیده و تولید کلاژن را تحریک می کند.
 • موثر: اکثر افراد پس از ۶ تا ۱۰ جلسه نتیجه را مشاهده می کنند.
 • بدون درد: از آنجا که ال پی جی از لیزر یا رادیوفرکانسی استفاده نمی‌کند، خطر آسیب دیدگی یا سوزش وجود ندارد.

قسمتهای تحت درمان با ال پی جی


 • بازوها: بازوهای شل را سفت و محکم می‌کند.
 • شکم (زنان): سفتی قبل از بارداری را به شکم برگردانده و پوست شل و افتاده را کاهش می‌دهد
 • شکم (مردان): چربی‌های قسمت‌های مشخصی از عضلات شکمی که در برابر رژیم غذایی و ورزش مقاوم هستند را از بین می‌برد.
 • باسن‌ها: با کاهش چربی، باعث نرمی و خوش فرمی و همچنین بالا رفتن باسن می‌شود.
 • ران‌ها: کانتور را فرم داده و سلولیت را هموار می‌کند.
 • چربی‌های اضافی دور کمر: برآمدگی‌های ناشی از تجمع چربی را رفع و کمر را لاغر می‌کند. چربی اضافی را از بین برده و پوست را سفت می‌کند.

متقاضیان


سلولیت و پوست شل در زنان شایع تر از مردان است، اما ال پی جی روش درمانی مؤثر برای افرادی است که به دنبال پوست محکم‌تر، جوان‌تر و خوش فرم‌تر می‌باشند. اگر شما هر کدام از موارد زیر را تجربه کرده باشید، این روند جدید ممکن است انتخاب ایده‌آلی برای شما باشد:

 • با وجود کاهش وزن با رژیم غذایی و ورزش، از دست دادن ذخایر چربی پایدار، به خصوص در ران‌ها، باسن‌ها، کفل‌ها و دور کمر را غیرممکن یافته‌اید.
 • پوست پیر که سست شده و باعث شل شدگی کلی شده است.
 • سلولیت، به ویژه در ران و باسن باعث افزایش گودی می‌شود.
 • وزن خود را از دست داده‌اید، اما می‌خواهید پوست صاف و محکمی داشته باشید.
 • در اثر حاملگی یا یائسگی دچار تغییرات هورمونی شده‌اید و می‌خواهید دوباره ظاهر جوان‌تر و سالم‌تری به دست آورید.
 • اگر به دنبال کسب سریع نتایج و روشی کاملا بدون درد و غیر تهاجمی هستید.
 • اگر به دنبال یک روش اثبات شده برای کاهش سریع سلولیت و کاهش میزان سلول‌های چربی بدون عمل جراحی هستید، ال پی جی ممکن است برای شما مناسب باشد.

فرایند درمان


lpg2

بعد از مشاوره با هدف‌گذاری شخصی، در فرآیند درمان ال پی جی، فرد مورد نظر لباس نایلونی یکپارچه می‌پوشد و پزشک غلتک‌ها را به راحتی بر روی بدن حرکت می‌دهد. این ماساژ باعث رخداد شل شدن رشته‌های چسبیده و سفت شده بافت می‌شود که در نتیجه، کاهش سلولیت و تحریک خروج مایع لنفاوی را تسهیل می‌کند و از احتباس مایعات اضافی در بدن جلوگیری می‌کند. مدت زمان درمان ال پی جی حدود ۴۵-۵۰ دقیقه است. برای دستیابی به نتایج بهتر، توصیه می‌شود درمان دو بار در هفته تکرار شود تا زمانی که نتایج مطلوب به دست آید. درمان ال پی جی برای هر فرد به طور جداگانه تنظیم می‌شود و هرگز نباید دردناک باشد. اگر هرگونه دردی احساس می‌شود، تکنسین مربوطه تنظیمات دستگاه را تغییر خواهد داد تا به مناسبت شخصی فرد پاسخگویی کند.

آیا ال پی جی بی خطر است؟

بله، ال پی جی یک روش درمانی ایمن و موثر برای بهبود چربی مقاوم است، به شرطی که توسط یک متخصص مجرب انجام شود.

نتایج


بیماران متفاوت هستند، اما اکثر بیماران پس از ۶ یا ۷ جلسه درمان تغییرات را ملاحظه می‌کنند. با این حال، احتمالا بیماران تغییرات  قابل توجه را پس از ۱۶ تا ۲۰ جلسه درمان مشاهده خواهند کرد.

عوارض جانبی


از آنجا که ال پی جی درمان غیر تهاجمی است، عوارض جانبی نسبتا کمی دارد. ممکن است در محل درمان کبودی و پارگی مویرگ وجود داشته باشد.

هزینه


هزینه درمان ال پی جی به اندازه منطقه تحت درمان، تعداد قسمت‌‌هایی که به درمان نیاز دارند، تعداد جلسات مورد نیاز برای رسیدن به نتیجه مورد نظر و دستمزد پزشک بستگی دارد.

سوالات رایج


تفاوت درمان با ال پی جی و لیپوساکشن در چیست؟

 ال پی جی یک روش غیر جراحی و غیر تهاجمی است که نیاز به بیهوشی یا ایجاد شکاف روی پوست ندارد. به طور معمول در روش ال پی جی هیچ درد یا دوره بهبودی وجود ندارد. در حقیقت جراحان پلاستیک در سراسر کشور، ال پی جی را به عنوان بخشی از روند لیپوساکشن توصیه می‌کنند. درمان‌های متعدد قبل از جراحی، چربی را نرم‌تر و بیرون کشیدن چربی را برای جراح راحت‌تر می‌کند. درمان‌های پس از جراحی، توده‌ها و برامدگی‌ها را صاف و هموار می‌کنند.

درمان هر چند وقت یک بار باید انجام شود؟

درمان مطلوب شامل دو بار درمان در هفته با حداقل یک روز فاصله بین دو درمان است. در موارد خاص، سه بار در هفته نیز توصیه می‌شود. هنگامی که به وضع ثابت رسیدید، مایل خواهید بود با یک مرتبه درمان در هر ماه و یا هر تعداد درمان ماهانه که مورد نیاز باشد، تناسب ظاهری خود را حفظ کنید.

آیا در صورت بارداری میتوانم تحت درمان قرار گیرم؟

اگرچه ارتباطی بین ال پی جی و عوارض حاملگی وجود ندارد، اما به دلیل مسئولیتی که داریم، نمی‌توانیم بیماران باردار را درمان کنیم. اما  می‌توانیم شش هفته پس از زایمان درمان را شروع کنیم.

آیا می توان تمام انواع مختلف پوست‌ها را با اطمینان درمان کرد؟

روش ال پی جی به طور بی درد و بدون نیاز به دوره بهبودی، می‌تواند انواع مختلفی از پوست را با اطمینان درمان کند. این روش قادر است چندین سانتیمتر از محل درمان را از بین ببرد و ظاهر سلولیت را به طور قابل توجهی در ۸ تا ۱۲ جلسه درمان با فاصله یک هفته از یکدیگر بهبود بخشد.

فهرست مطالب

مشاوره رایگان