بزرگ کردن و افزایش طول آلت تناسلی مردان با تزریق ژل

alattanasoli

روش‌های افزایش طول آلت تناسلی، یکی از زمینه‌های رو به رشد در جراحی زیبایی است که محبوبیت آن در بین مردان روز به‌ روز بیشتر می‌شود. این روش‌ها به‌ منظور افزایش طول، قطر یا کلفتی آلت تناسلی مردان انجام می‌شوند. تقریباً تمامی مردان، صرف‌نظر از نژاد یا سن خود، در برهه‌ای از زندگی خود در مورد ظاهر و اندازه‌ی آلت تناسلی خود نگران می‌شوند. بسیاری از مردان این احساسات ناخوشایند را پشت سر می‌گذارند اما در بسیاری دیگر این احساسات با آن‌ها می‌ماند و موجب آزار بسیار و درماندگی آنها می‌شود.  این احساسات همچنین می‌تواند تشدید شود و در روابط جنسی فرد اختلال ایجاد کند و یا حتی باعث شود که فرد از برقراری رابطه جنسی امتناع کند. برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان می‌توان از روش تزریق ژل استفاده نمود.

افزایش اندازه آلت تناسلی مردان

متخصصین ما در کلینیک زیبایی رازی کاملاً درک می‌کنند که اندازه‌ی آلت تناسلی موضوع بسیار حساسی برای بسیاری مردان است. ما به اطمینانی که شما برای ما قائل شده‌اید، احترام می‌گذاریم و به سؤالات و خواسته‌های شما به‌طور کامل پاسخ داده و در عین‌ حال حساسیت این موضوع را کاملاً درک می‌کنیم و به شما اطمینان می‌دهیم مشاوره یا اقدامات شما در این زمینه کاملاً محرمانه خواهد بود. شما می‌توانید با خیال آسوده در مورد انتظارات خود از نتایج عمل زیبایی و خواسته‌هایی که دارید با پزشک خود مشورت کنید. داشتن انتظارات واقع‌بینانه از نتیجه‌ی این درمان، باعث می‌شود که شما از نتایج به دست آمده رضایت داشته باشید. متخصصین ما در کلینیک زیبای رازی، شخصاً در مورد تمامی جزئیات و جنبه‌های مختلف درمان افزایش طول آلت با شما صحبت می‌کنند  و به شما خواهند گفت تا چه حد می‌توانند سایز آلت شما را افزایش دهند. برای افرادی که مایل به انجام جراحی نیستند، روش تزریق ژل برای افزایش طول آلت تناسلی، روشی ایمن و مؤثر است. در این روش از ژل هیالورونیک اسید برای بهبود ظاهر آلت استفاده می‌شود. هیالورونیک اسید ماده‌ای است که به‌طور طبیعی نیز در بدن تولید می‌شود. نوع ژلی که در این کلینیک مورداستفاده قرار می‌گیرد، ردکسیس است و نتایج حاصل از تزریق آن بین 1 تا 2 سال ماندگاری خواهد داشت. برای مطرح کردن سؤالات خود در خصوص بزرگ کردن آلت تناسلی با تزریق ژل یا رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های 02188334029 و 02188333259  تماس حاصل فرمایید.

منظور از تزریق ژل برای بزرگ کردن آلت تناسلی چیست؟


درروش تزریق ژل، ترکیبی از کلاژن و میکروسفرهای دائمی تزریق می‌شوند. هیالورونیک اسید یک ماده‌ی طبیعی است که در بدن انسان و بیشتر در بافت‌های همبند و بافت‌های عصبی وجود دارد. ژل‌های ساخته شده از هیالورونیک اسید معمولاً در عمل‌های زیبایی و به منظور پر کردن یا بزرگ کردن نواحی خاصی از پوست به کار می‌روند. ژل از طریق یک سوزن هیپودرمیک در زیر پوست تزریق می‌شود.در برخی از موارد نیز برای بزرگ کردن آلت تناسلی این ژل مستقیماً در بدنه (بخش استوانه‌ای شکل) آلت تناسلی مردانه تزریق می‌شود تا اندازه آن را افزایش دهد.

 

جراحی رفع زودانزالی

مزایا


  • نتایج فوری
  • رسیدن به بیشترین افزایش طول ممکن در یک جلسه
  • مرخص شدن بیمار در همان روز انجام درمان
  • انجام شدن تزریق توسط جراحان متخصص کلینیک
  • نتایج این درمان کاملاً طبیعی است و درعین‌ حال حس سفتی و سختی آلت را به شما می‌دهد.
  • تخفیف هزینه‌ی درمان در انجام جلسات درمانی بعدی

انواع ژل به‌کاررفته


Redexis یک محصول منحصر به ‌فرد حاوی ژل هیالورونیک اسید با پیوند‌های عرضی است که موجب تحریک تولید کلاژن در پوست برای مدت طولانی (18 ماه به‌طور متوسط) می‌شود. در کلینیک ما برای بزرگ کردن الت تناسلی از این ژل استفاده می‌شود. این ژل که حاوی هیالورونیک اسید است، موجب افزایش قطر آلت تناسلی می‌شود. هیالورونیک اسید ماده‌ای است که به‌طور طبیعی نیز در بدن تولید شده و موجب پشتیبانی از انسجام بافت پوست و حجم دادن به آن می‌شود.

قبل از جلسه درمانی


طی جلسه‌ی  مشاوره‌ی اولیه شما می‌توانید در مورد نتایج مورد انتظار خود با پزشک صحبت کنید و در مورد گزینه‌های درمانی مختلفی که دارید مطلع شوید. ما به شما توصیه می‌کنیم که در این جلسه، در مورد هر نگرانی که در مورد انجام این درمان دارید با پزشک خود صحبت کنید. قبل از جلسه‌ی درمانی، موهای ناحیه مورد نظر را اصلاح کنید و مواظب باشید که پوست این ناحیه را زخم نکنید. در روز انجام تزریق ژل، این ناحیه را با آب و صابون بشویید.

بعد از مراجعه به کلینیک، محل تزریق ژل استریل می‌شود و یک ساعت قبل از تزریق ژل، کرم بی‌حس‌کننده به محل زده می‌شود. در صورتی که نیاز به بی‌حسی بیشتری داشته باشید. 15 الی 30 دقیقه قبل از تزریق نیز مجدداً به ناحیه مورد نظر کرم بی‌حس‌کننده زده می‌شود.

افزایش اندازه آلت تناسلی مردان

چگونگی تزریق ژل


متخصصین باتجربه‌ی ما با استفاده از یک کانولای بسیار باریک ژل را به اطراف بدنه‌ی آلت تناسلی انتقال می‌دهند. سپس این ناحیه به ‌آرامی ماساژ داده می‌شود تا ژل تزریق شده به خوبی حالت بگیرد. در برخی از موارد نیز ممکن است ژل در ناحیه کلاهک آلت یا بیضه‌ها نیز تزریق شوند. ممکن است متخصص شما برای آن که بتواند ژل را به نحو بهتری در اطراف آلت تزریق کند، ابتدا داروی دیگری در آلت تزریق کند که موجب نعوظ آلت می‌شود. در این حالت ممکن است آلت شما تا یک ساعت به حالت نعوظ باقی بماند. توصیه متخصصین این است که تزریق ژل در چند نوبت انجام شود تا ژل به نحو مناسبی در زیر پوست آلت و بر روی فاسیای زیرین قرار بگیرد. نتیجه‌ی  این کار افزایش مؤثر طول و قطر آلت تناسلی با انجام درمانی بدون درد است.

ژل تزریق شده به‌طور طبیعی موجب تولید کلاژن در اطراف میکروسفر‌ها می‌شود که این موضوع موجب دستیابی به نتایج  بلندمدت و تقریباً دائمی در افزایش سایز آلت تناسلی می‌شود. در ابتدا مقدار کمی داروی لیدوکائین در آلت تزریق می‌شود تا آلت بیحس شود. پس از این زمان مابقی مراحل تزریق ژل بدون درد هستند و شما تنها ظرف 10 دقیقه می‌توانید آلت تناسلی با اندازه‌ای که می‌خواستید را داشته باشید.

بسته به اینکه چه مقدار ژل قرار است تزریق شود، جلسه‌ی درمانی بین 30 الی 60 دقیقه طول می‌کشد. بیشترین میزان ژل تزریق شده می‌تواند 10 میلی‌لیتر باشد. بعد از جلسه‌ی  درمانی، آلت تناسلی (با توجه به آثار هموستاز و کبودی) محکم بانداژ می‌شود و این بانداژ نباید تا 12 ساعت برداشته شود.

آیا این درمان دردناک است؟

بیماران می‌توانند تزریق ژل در آلت را به خوبی تحمل کنند و درد ناشی از انجام این کار بسیار کم است. ژلی تزریقی که ما برای انجام این کار استفاده می‌کنیم با داروی لیدوکائین مخلوط است که این دارو، ناحیه مورد نظر را فوراً بیحس می‌کند. ما همچنین ناحیه مورد نظر را سرد می‌کنیم که موجب کاهش بیشتر درد و منقبض شدن رگ‌ها (و در نتیجه کاهش کبودی و تورم) می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از کرم‌های، قبل و بعد از جلسه‌ی  درمانی از بروز کبودی جلوگیری کنید.

جراحی رفع زود انزالی  (مشاوره رایگان ۰۲۱۴۵۳۷۹)

بهبودی


alattanasoli1

این درمان هیچ نیازی به گذراندن دوره بهبودی ندارد و بیماران می‌توانند بلافاصله بعد از انجام این درمان به کارهای روزمره خود ادامه دهند. ممکن است در محل تزریق ژل کمی کبودی و قرمزی وجود داشته باشد که به سرعت برطرف می‌شود. بسیار مهم است که طبق دستور پزشکتان، ناحیه مورد نظر را مرتباً ماساژ دهید تا از جابه‌جایی و قرارگیری ژل در حالت نامناسب جلوگیری کنید.

نتایج


معمولاً بین 1 تا 2 هفته زمان می‌برد که ژل تزریق شده (ردکسیس) در داخل بافت آلت به خوبی جای بگیرد. نتایج نهایی تزریق ژل بین 1 تا 2 سال ماندگاری دارند.

خطرات و عوارض


ماده‌ی هیالورونیک اسید به‌طور طبیعی در بدن انسان نیز تولید می‌شود و در بافت‌ها وجود دارد و بنابراین به ندرت رخ می‌دهد که تزریق این ماده با عوارض جانبی همراه باشد. از سوی دیگر در موارد نادری که بیمار از نتایج تزریق ژل ناراضی باشد، می‌توان با حل کردن ژل در آب نتایج انجام تزریق ژل را دوباره به حالت اولیه بازگرداند و آلت تناسلی را به شکل اولیه‌ی خود درآورد.

هزینه


قبل از آغاز تزریق ژل در آلت تناسلی، تخمینی از تعداد سرنگ‌های مورد نیاز برای افزایش طول آلت زده می‌شود. قیمت‌های ارائه شده توسط این کلینیک برای افزایش طول با تزریق ژل، یکی از بهترین و مناسب‌ترین قیمت‌های پیشنهاد شده در بین بسیاری از کلینیک‌های دیگر است. بیماران مختلف با شرایط گوناگون ممکن است بین 1 تا 8 سرنگ ژل تزریقی دریافت کنند و بعد از تخمین تعداد سرنگ‌های مورد نیاز، هزینه‌ی انجام درمان نیز مشخص می‌شود.

سؤالات متداول


قطر آلت تناسلی تا چه حد بزرگ می‌شود؟

این موضوع به آناتومی آلت و اندازه اولیه آن دارد اما معمولاً قطر آلت تناسلی 20 درصد بیشتر می‌شود.

چه مدت بعد از تزریق ژل می‌توانم دوباره رابطه جنسی داشته باشم؟

اغلب بیماران ظرف 48 ساعت مجدداً احساس راحتی خواهند داشت و می‌توانند رابطه جنسی داشته باشند.

افزایش اندازه آلت تناسلی مردان


به این پست امتیاز دهید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *