آدرس: تهران، میدان سلماس، ضلع شرقی میدان، پلاک 21، واحد 1 کلینیک تخصصی پوست و مو رازی

بهترین دکتر فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک تهران

 

sdvdfv

یکی از اشتباهات رایج در جامعه، اشتباه گرفتن اصطلاح جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی است. در واقع، این دو مفهوم به طور قاطع از یکدیگر متفاوت هستند. برای تبدیل شدن به یک جراح پلاستیک فوق تخصص، متخصصان و جراحان نیازمند صلاحیت، تحصیلات، آموزش و مدارک معتبر هستند.

بنابراین، اگر شما به دنبال انجام یک عمل جراحی، به عنوان یک عمل پزشکی یا زیبایی هستید، باید به دنبال یک جراح زیبایی فوق تخصص باشید که در آن عمل خاص که شما نیاز دارید، آموزش دیده باشد و مطمئن شوید که جراح انتخابی در این زمینه معتبر است.

انجام این کار به شما کمک می‌کند تا تفاوت بین این دو مفهوم را درک کنید، به ویژه اگر شما یک بیمار هستید که به دنبال انجام یک عمل خاص توسط یک جراح با یکی از این دو تخصص هستید. بیماران باید بدانند که هر عمل در کدام دسته قرار می‌گیرد تا بتوانند در مورد تفاوت‌های بین این دو مفهوم اطلاعات کسب کنند و به انتخاب یک جراح مناسب کمک شایانی به آنها کند.

اگر به دنبال بهترین دکتر فوق تخصص جراح برای جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک می‌گردید، شما باید با تجربه‌ترین فوق تخصص جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک را جویا باشید چراکه آنها هستند که می‌توانند خیلی سریع مشکلات زیبایی صورت و بدن شما را تشخیص و بهترین روش درمان را پیشنهاد دهند.

کلینیک زیبایی رازی با داشتن متخصصین ماهر در جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک می‌تواند درمان‌های جراحی و غیر جراحی زیبایی را با توجه به تجربه ی بالای متخصصین خود برای افرادی که نگران آسیب یا مشکلات ظاهری صورت و بدن خود هستند، انجام دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فوق تخصص این کلینیک و رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ و ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ تماس حاصل فرمایید.

تفاوت‌های بین جراح پلاستیک و زیبایی


تعریف روشنی که بتواند تفاوت بین فوق تخصص جراحی پلاستیک و متخصص جراحی زیبایی را نشان دهد وجود ندارد، اما هنگامی که به دنبال یک جراح پلاستیک باشید، در ادامه شاخص‌هایی وجود دارند که به شما برای تعیین تفاوت بین جراحانی که جراحی‌های زیبایی و پلاستیک انجام می‌دهند، کمک کنند:

 • هنگامی که به دنبال فوق تخصص جراحی پلاستیک هستید، انتخاب متخصصی که دارای آموزش، زمینه و تجربه‌ی گسترده‌ای در عمل‌های زیبایی که به دنبال آنها هستید، باشد ضروری است.
 • متخصصین جراحی پلاستیک برای کسب تجربه در انواع خاصی از جراحی‌های صورت و بدن که برای عمل‌های پیچیده و ترمیمی نیاز به آموزش بیشتر دارند، تحت آموزش‌های مختلفی قرار می‌گیرند.
 • برای اینکه شخصی به عنوان یک جراح پلاستیک مجاز باشد، باید حداقل ۵ تا ۶ سال تحت یک برنامه‌ی آموزشی رسمی در زمینه‌ی جراحی پلاستیک و یا ترمیمی در یک موسسه معتبر، بیمارستان یا مرکز پزشکی قرار بگیرد. این دوره شامل ۳ تا ۵ سال دستیاری جراحی عمومی و ۲ تا ۳ سال دستیاری اضافه می‌باشد.
 • متخصصینی که دوره‌ی آموزش دستیاری خود در زمینه جراحی پلاستیک و ترمیمی را در مراکز معتبر گذرانده باشند، تنها پزشکانی هستند که می‌توانند ادعا کنند متخصص جراحی پلاستیک هستند.
 • بعد از آموزش مناسب و گرفتن مدرک، یک فوق تخصص جراحی پلاستیک ممکن است بسته به حوزه‌ی تخصص خود از این عناوین استفاده کند: جراح پلاستیک، جراح پلاستیک و ترمیمی، جراح زیبایی پلاستیک، جراح پلاستیک صورت و جراح زیبایی.

اعضای نخبه‌ی جامعه‌ی جراحان پلاستیک باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • مدرک معتبری داشته باشد.
 • حداقل ۶ سال آموزش و تجربه‌ی جراحی بطوری که حداقل سه سال در این زمینه بوده باشد.
 • تنها در مراکز پزشکی معتبر عمل جراحی را انجام دهد.
 • به اصول اخلاقی پایبند باشد.
 • به برآورده کردن الزامات آموزش پزشکی ادامه دهد.

آماده شدن برای مشورت با فوق متخصص جراحی پلاستیک


باید بدانید که حتی متخصصین جراحی پلاستیکی که جراحان معتبری هستند می‌توانند باعث بروز خطرات و عدم رضایت شوند. هنگامی که به دنبال متخصص جراح پلاستیک هستید، به نفع خودتان هست که دقت زیادی داشته باشید. اگر تمایل به انجام این عمل دارید، در این صورت اولین مرحله جست‌جو برای جراحان در منطقه‌ی خود و تنظیم یک وقت مشاوره برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه این عمل می‌تواند برای دستیابی به اهداف شما کمک کند، است. بهتر است که فهرستی از سوالات خود را آماده کنید تا در جلسه مشاوره از جراح پلاستیک بپرسید. در ادامه فهرستی از سوالاتی که توصیه می‌شود پرسیده شوند، ارائه شده‌اند:

 • آیا این عمل برای من مناسب است؟
 • آیا جایگزینی برای جراحی وجود دارد و برای شرایط من توصیه می‌شود؟
 • آیا متقاضی مناسبی برای این عمل هستم؟
 • چه انتظاری باید از نتایج این عمل داشته باشم؟
 • هزینه‌ی عمل چقدر است؟
 • روش پرداخت هزینه چگونه است؟
 • آیا نیازی به آزمایش خون یا رادیوگرافی قبل از عمل است؟
 • عمل در کجا انجام می‌شود؟
 • مدت زمان عمل جراحی چقدر است؟
 • قبل از جراحی نیاز به چه آماده‌سازی‌هایی است؟
 • بعد از جراحی چه مدت باید بستری بود؟
 • در خانه چه اقدامات مراقبتی باید انجام داد؟
 • آیا هیچ گونه محدودیت فعالیتی بعد از جراحی وجود دارد؟ و برای چه مدت؟
 • چه علائمی را باید بعد از جراحی کنترل کرد و گزارش داد؟
 • چه داروهایی را باید بعد از جراحی مصرف کرد؟
 • چقدر بعد از عمل می‌توانم به کار خود بازگردم؟
 • چقدر پس از جراحی می‌توانم شروع به ورزش کنم؟

بهترین روش جراحی


هر سال، در حوزه جراحی زیبایی پیشرفت‌های چشمگیری اتفاق می‌افتد. امروزه، جراحان توانایی دارند نتایج با دقت و ظرافت بیشتری را به بیماران ارائه دهند. تجربه و مهارت بیشتر جراحان می‌تواند به نتایج بهتری برای بیماران منجر شود. ارتباط مستقیم بین جراح و بیمار می‌تواند به دست آوردن نتایج طبیعی و واقع‌بینانه از عمل جراحی کمک کند. عدم درک بیماران از محدودیت‌ها یا انتظارات غیر واقع‌بینانه ممکن است منجر به نارضایتی شود.

بیماران باید درک کنند که طبیعی است که باید در چارچوب و ساختار فیزیکی خود کار کنند و پزشکان تنها می‌توانند از طریق جراحی، ظاهر شما را بهبود بخشند. جراحان همواره باید مانند معماران باهوش، طرحی که باید به آن اصلاحاتی اعمال کنند، را در نظر بگیرند. جراحان فوق تخصصی در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی در واقع هنرمندانی هستند و عمل‌هایشان شبیه هنرهای زیبا هستند، با این تفاوت که بر روی موجود زنده انجام می‌شوند.

عمل‌های متداولی که جراحان پلاستیک و زیبایی انجام می‌دهند


لیفت صورت

روش مرسوم لیفت صورت محبوب‌ترین روش است اما امروزه روش‌های لیفت صورت جدیدی وجود ندارند که کمتر تهاجمی بوده و نتایج زیبا و طبیعی به همراه دارند. این روش‌ها لیفت میانه صورت هستند که ناحیه‌ی پایین صورت، فک و خط گردن را می‌کشند بطوری که بیش از حد کشیده به نظر نرسند. روش متداول لیفت صورت یکی از آسان‌ترین عمل‌ها است. صورت را می‌توان به روش‌های مختلفی لیفت کرد و کشید، بنابراین از جراح خود بپرسید که کدام عمل برای شما، خصوصیات و ساختار استخوانی شما بهتر است.

لیفت پلک

این عمل جراحی که بلفاروپلاستی نامیده می‌شود، به منظور اصلاح پلک‌ها و رفع افتادگی آنها و لیفت ناحیه دور چشم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. تفاوت زیادی بین نتیجه‌ی جراحی طبیعی لیفت چشم و نتیجه‌ی عملی که باعث می‌شود چشم‌ها بیش از حد باز به نظر برسند، وجود دارد. یک جراح ماهر می‌تواند این جراحی را به راحتی انجام دهد بطوری که چشم‌ها ظاهری طبیعی و جوان داشته باشند.

جراحی سینه

بزرگ کردن سینه و ترمیم سینه متداول‌ترین جراحی‌های پلاستیک هستند. دلایل متعددی برای بزرگ کردن، لیفت، کوچک کردن و ترمیم سینه وجود دارد. تصاویر و نمونه‌هایی از جراحی‌های بد سینه وجود دارند که به بیماران کمک می‌کنند تا اندازه و شکلی که متناسب با ساختار بدن خود است را تعیین کنند. یک جراح خوب به بیمار کمک خواهد کرد تا اندازه و تکنیک مناسب را جهت دستیابی به نتیجه مطلوب انتخاب کند. امروزه جراحی‌های بزرگ کردن طبیعی سینه، تزریق چربی و پروتزهای مختلف برای داشتن سینه‌هایی پُرتر و طبیعی‌تر وجود دارند.

جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی شکم یکی از عمل‌های معمول است که معمولاً پس از کاهش وزن یا زایمان انجام می‌شود. بسیاری از زنان به عنوان بخشی از فرآیند بازسازی پس از زایمان، به این جراحی نیاز دارند. افرادی که از بروز برآمدگی و چاقی در مناطق میانی بدن خود رنج می‌برند، از طریق این عمل، چربی اضافی را کاهش می‌دهند. جراحی زیبایی شکم می‌تواند به بیماران کمک کند تا به تناسب بدن بهتری دست یابند و از چربی‌های غیرمطلوب در مناطق کمر و پهلو خلاص شوند. برای انجام جراحی شکم، به طور معمول نیاز به تکنیک‌های جراحی خاص و لیپوساکشن داریم. یافتن یک جراح مناسب برای انجام جراحی شکم، کلید موفقیت و دستیابی به نتایج مطلوب است.

رینوپلاستی

با توجه به اینکه بینی مرکز توجه صورت است، باید به شکل و تناسب آن و نحوه‌ی تاثیر آن بر نیمرخ صورت تمرکز شود. هر عمل زیبایی بینی نیاز به یک جراح خوب دارد تا از ایجاد ظاهری غیر طبیعی و نامطلوب جلوگیری شود. حفظ اصالت بینی در هنگام جراحی رینوپلاستی بسیار اهمیت دارد، زیرا تراش دادن بیش از حد می‌تواند باعث ایجاد بینی نامتناسب و غیرطبیعی شود. بنابراین، قبل از انجام این جراحی، بهتر است تصاویر مختلفی را بررسی کرده و جراح مناسبی را انتخاب کنید.

لیستی از کلینیک ها و اسامی بهترین فوق تخصصین جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران به همرا ه آدرس و تلفن:


کلینیک تخصصی پوست و مو رازی

آدرس: خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی (یوسف آباد)، خیابان فتحی شقاقی، میدان سلماس، شماره : ۲۱ ، واحد ۱

شماره تماس:

۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹

۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹

۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰

۰۲۱۸۸۰۲۵۴۳۵

۰۲۱۸۸۰۲۸۷۷۵

۰۲۱۸۸۰۲۴۴۵۹


نام : دکتر میر محمد مجلسی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۲۲۰۴۹۳۱۷

آدرس:  تهران – منطقه ۱ – ولیعصر- خ. مقدس اردبیلی (زعفرانیه) – نبش کوچه شیرین – س.پ ۱۰۴- ط دوم


نام : دکتر پرویز مافی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۸۲۰۰۹۱

آدرس:  تهران – منطقه ۶ – مطهری (تخت طاووس) – خ. فجر – بیمارستان جم


نام : دکتر علی اکبر لقایی پور

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۲۲۵۷۸۱۷۱

آدرس:  تهران – منطقه ۱ – شریعتی – جنب اداره تامین اجتماعی – ساختمان پایا – ط سوم


نام : دکتر نور احمد لطیفی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۹۶۶۱۳۰

آدرس:  تهران – منطقه ۶ – فلسطین – خ. ایتالیا – بیمارستان مصطفی خمینی


نام : دکتر ماریا مرادی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۷۸۳۹۷۳

آدرس:  تهران , میدان ونک , ضلع شمال شرقی , کوچه صانعی , ساختمان پزشکان ونک , پلاک ۴۲ , واحد ۵


نام : دکتر فرزان رضایی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۲۲۹۰۰۰۷۰

آدرس:  تهران، بلوار میرداماد , جنب هاکوپیان , ساختمان میلاد , طبقه ۳ , واحد ۱۵


نام : دکتر مهرزاد خوش برش

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۲۲۲۵۹۴۹۶

آدرس:  تهران – خیابان شریعتی – بالاتر از اتوبان همت – روبروی حسینیه ارشاد پلاک ۱۱۳۲ – طبقه اول


نام : دکتر حمید ملکان راد

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۲۲۷۰۴۳۱۸

آدرس:  تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از زعفرانیه، باغ فردوس، برج فردوس، طبقه۴، واحد۲۴


نام : دکتر مجید لاهوتی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۲۲۲۷۳۷۳۲

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – خ. شریعتی – خ. دستگردی (ظفر) – پ. ۶۷ – واحد ۸ – ط سوم


نام : دکتر رضا گوهری

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۸۸۹۵۰۰

آدرس:  تهران – منطقه ۱ – خ. ولیعصر – بالاتر از پارک ساعی – ک. چمن – مجتمع پزشکی ساعی – واحد ۱۴


نام : دکتر محمد قناعت پیشه

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۷۷۱۴۷۹

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – م. ونک – خ. شهید صانعی – پ ۲/۱


نام : دکتر فروزان قلخانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۶۶۹۴۴۵۸۷

آدرس:  تهران – منطقه ۶ – تقاطع خ. فاطمی و امیرآبا – س.ش بیست و یک – ط. چهارم – واحد هشت


نام : دکتر سارا قربانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۰۴۱۶۴۰

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – شیخ بهایی شمالی – نبش بن بست صبا – مرکز پزشکی شیخ بهایی


نام : دکتر محمد مهدی قاسمیان

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۲۲۰۱۷۳۰۶

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – خ. آفریقا – روبروی سوپر جردن – برج مشکی – ط ۳


نام : دکتر حسین قاسمی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۷۷۴۳۶۵۱۱

آدرس:  تهران – منطقه ۱۳ – خ. سی متری نیروی هوایی – پایین تر از مخابرات – پ ۱۶۰


نام :دکتر منوچهر فیض

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۲۲۰۴۶۴۸۹

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – آفریقا (جردن) – نرسیده به تقاطع بزرگراه مدرس و آفریقا – پ ۲۰ – ط همکف


نام : دکتر فرهاد فیروزی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۷۷۶۵۹۹

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – گاندی – نرسیده به بزرگراه حقانی – پ ۸


نام : دکتر سید کمال فروتن

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۸۹۰۸۸۹

آدرس:  تهران – منطقه ۶ – مطهری (تخت طاووس) – نرسیده به ولیعصر- پ ۴۲۶ – ط سوم


نام : دکتر محمدرضا فرهوش

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۷۸۵۵۵۰

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – آفریقا (جردن) – بالاتر از خیابان دستگردی (ظفر) – پ ۱۶۷


نام : دکتر شاهرخ فرزام پور

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۷۴۴۵۵۹

آدرس:  تهران – منطقه ۱ – خ. شریعتی – ابتدای خ. شهید بهشتی – پ ۱۹ – ط دوم – واحد دویست و دو


نام : دکتر بهروز فرزام

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۷۸۲۵۶۰

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – م. ونک – ابتدای خ. گاندی – ش. ۸۰ – نبش کوچه بیستم


 نام : دکتر بهزاد فرخی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۶۷۵۹۴۵

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – م. ونک – خ. خدامی – پ. ۳ – طبقه همکف – واحد ۱۰۱


نام : دکتر ایمان فرج الهی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۲۲۲۵۲۸۳۸

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – میرداماد – نبش خیابان رازان شمالی – پ ۱۰۱


نام : دکتر محمد احمدی مقدم

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۸۷۹۱۶۰ – ۸۸۷۹۴۰۹۴

آدرس:  تهران – منطقه ۶ – ولیعصر – پایین تر از بیمارستان دی – ساختمان آریان – ط اول – واحد ۵


نام : دکتر عباس کاظمی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۷۱۳۸۸۳-۷

آدرس:  تهران – منطقه ۶ – سید جمال الدین اسدآبادی (یوسف آباد ) – خ. ۲۱ – بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا


نام : دکتر محمود صالحی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۶۶۴۰۵۷۰۵-۸

آدرس:  تهران – منطقه ۱۱ – انقلاب – خ. برادران مظفر (صبای جنوبی) – بیمارستان مداین


نام : دکتر رضا خازنی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۲۲۷۹۳۱۶۴

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – چهار راه پاسداران – ابتدای دولت – کوچه دیده – پلاک ۳ – طبقه ۲ – واحد ۶


نام : دکتر مهدی فتحی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۶۶۵۸۱۵۵۱

آدرس:  تهران – منطقه ۶ – بلوار کشاورز – بیمارستان امام خمینی


 نام : دکتر محمد جواد فاطمی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۲۲۸۵۰۸۷۱

آدرس:   تهران – منطقه ۴ – شریعتی – نرسیده به سه راه ضرابخانه – روبروی پارک شریعتی – س.پاستور- واحد ۳۴


 نام : دکتر علی اصغر علوی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۸۲۰۰۹۰

آدرس:  تهران – منطقه ۶ – خ. استاد مطهری – بالاتر از خ. قائم مقام فراهانی – خ. جم – پ. ۷۸ – بیمارستان جم


نام : دکتر سید عسگر علمداری

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۶۶۹۳۰۰۴

آدرس:  تهران – منطقه ۶ – انتهای بلوار کشاورز – خ. محمد قریب – بیمارستان امام خمینی


نام : دکتر علی عطری

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۹۵۲۰۲۰

آدرس:  تهران – منطقه ۶ – بلوار کشاورز- تقاطع کارگر شمالی – روبروی پارک لاله – پ. ۲۹۸ – برج سبز – ط سوم


نام : دکتر محمد عشایری

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۷۳۰۶۷۳

آدرس:  تهران – منطقه ۶ – بهشتی (عباس آباد) – نبش خ. سرافراز (دریای نور) – پ. ۱ – ساختمان پزشکان تهران


نام : دکتر علی عرب خردمند

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۲۲۸۵۱۷۰۳

آدرس:   پاسداران – نبش خیابان دشتستان پنجم – ساختمان ۱۴۸ – واحد ۴


نام : دکتر حسین عرب

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن:  ۸۸۷۷۱۹۸۲

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – م. ونک – بالاتر از میدان – ک. نگار – س.پ ونک – ط دوم


نام : دکتر سعید عباس زاده

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۷۱۲۱۸۵

آدرس:  تهران – منطقه ۶ – مطهری (تخت طاووس) – تقاطع خیابان میرزای شیرازی – پ. ۲۱۵ – ساختمان ۱۱۱


نام : دکتر حمید عارف

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۷۸۴۴۴۷

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – آفریقا (جردن) – بالاتر از پل میرداماد – نبش کوچه سرو – پ. ۱۰۲ – ط. دوم – واحد ۲ شرقی


نام : دکتر محمد عابدی پور

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۷۵۴۵۸۷

آدرس:  تهران – منطقه ۷ – مطهری) – خ. فجر (جم) – بالاتر از بیمارستان جم – س.پ سپید – پ. ۸۰ – ط سوم


نام : دکتر احمدرضا طاهری

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۰۵۶۳۹۲

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – ملاصدرا – بعد ازشیخ بهایی – جنب برج ونوس – ساختمان گلستان – پ. ۱۲۴ – ط همکف


نام : دکتر فتح اله طالقانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۶۶۷۰۲۸۲۸

آدرس:  تهران – منطقه ۲ – تقاطع خ. فرانسه و رازی – روبروی سفارت واتیکان – س ۲۶


نام : دکتر رامبد صمیمی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۲۰۹۴۵۵

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – آفریقا (جردن) – جنب پارک خشایار- برج افرا – ط. دهم – واحد ۱۰۶۰


نام : دکتر سیاوش صفوی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۲۲۲۱۹۰۲۰

آدرس:  تهران – منطقه ۱ – شریعتی – بالاتر از پل رومی – پ. ۱۸۷۸ – س.پ – ط چهارم


نام : دکتر فرامرز صفایی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۷۷۰۲۲۱

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – آفریقا (جردن) – خ. ناصری – پ. ۴۸ – برج روشنک – ط. چهارم – واحد ۱۴


نام : دکتر حسین صدیق

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۷۷۵۴۱۰

آدرس:  تهران – منطقه ۶ – عباسپور (توانیر) – روبروی بیمارستان دی – پ ۴ – ط سوم


نام : دکتر قدرت اله زمانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۲۲۰۴۳۴۴۵

آدرس:  تهران – خیابان آفریقا – کوچه شاهرخ – ساختمان شاهرخ – واحد ۵۰۳


نام : دکتر محمود صالحی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۶۶۴۶۵۳۵۵ , ۶۶۴۰۵۷۰۵

آدرس:  تهران – منطقه ۱۱ – انقلاب – خ. برادران مظفر (صبای جنوبی) – بیمارستان مداین


نام :  دکتر بهزاد خوروش

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۷۷۸۷۹۵
آدرس: تهران – منطقه ۰۳۳ – گاندی


نام : دکتر مجید عبدل زاده

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان ظفر (نرسیده به اسفندیار )، خیابان بابک بهرامی، ساختمان پزشکان بابک – پلاک ۷ ، طبقه اول ، واحد۳

آدرس:  ۸۸۶۵۸۹۰۹


 نام : دکتر مهرشاد مهاجر

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۲۲۲۹۶۶۳۳

آدرس:  تهران، پاسداران، ضلع شمال شرقی چهار راه فرمانیه، مجتمع پزشکی نور، طبقه اول، واحد ۹


نام : دکتر مهدی آریانا

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن:  ۲۲۳۵۲۰۹۲

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج ،خیابان سرو غربی ، نرسیده به بلوار شهرداری،پلاک ۳۳ ساختمان سرو سبز واحد ۶


نام : دکتر سید فتح اله موسوی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۸۰۲۸۸۸

آدرس:  آدرس: تهران – منطقه ۶ – بالاتر از م. فاطمی – م. گلها – بلوار گلها – پ ۲۶۵


نام : دکتر فریدون مهران

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۲۲۲۸۸۶۸۶

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – خ. پاسداران – بالاتر از چهارراه فرمانیه – سمت راست – پ. ۲ – س. خواجوی – جنب داروخانه نور


نام : دکتر حسین مهاجری مقدم

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۴۴۰۶۷۰۰۴

آدرس:  تهران – منطقه ۵ – بزرگراه کاشانی – نبش خیابان گلستان – س.پ ۱ – ورودی اول – واحد ۴


نام : دکتر مهران منصوری

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۴۴۲۳۷۲۰۰

آدرس:   تهران – منطقه ۲ – آریا شهر – ضلع جنوب شرقی فلکه دوم صادقیه – مجتمع افق – طبقه ۴ – واحد ۴۰۲


نام : دکتر علی منافی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: تهران – منطقه ۳ – م. ونک – ضلع شمال شرقی – ساختمان سامسونگ – ط. سوم – واحد ۳۰۵

آدرس:  ۸۸۸۷۹۹۴۲


نام : دکتر مسعود ملک زاده

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۷۷۵۰۲۶۵۸

آدرس:  تهران – منطقه ۱ – خ. شریعتی – سه راه طالقانی – روبروی خیابان آمل


نام : دکتر غلامرضا مقصود نیا

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۸۸۰۱۹۲

آدرس:  تهران – منطقه ۶ – ولیعصر- بالاتر از پارک ساعی – نبش کوچه ۳۴ – ش ,۱۱۵۷- طبقه همکف


نام : دکتر احمد مغاری

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۲۲۲۲۲۰۰۲

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – میرداماد – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱ – طبقه سوم


نام : دکتر صدراله معتمد

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۸۸۱۹۰۹

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – ولیعصر – نرسیده به میدان ونک – بالاتر از پل همت – س,۱۲۷۰ – ط سوم


نام : دکتر کاووس مشیری

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۰۴۸۴۰۶

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – ملاصدرا – چهارراه کردستان – روبروی آموزشگاه پند – ساختمان پزشکان ۴۳


نام : دکتر مهرداد مدرس

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۲۲۰۰۶۹۲۸

آدرس:  تهران – منطقه ۱ – شریعتی – بالاتر از پل صدر- نبش الهیه – ساختمان پزشکان پارسیان


نام : دکتر ناصر محمدخواه

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۰۴۱۶۴۰

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – م. ونک – خ. ملاصدرا شمالی – خ. شیخ بهایی شمالی – جنب بن بست صبا – بین امداد غربی و کولیوند – مرکز پزشکی


نام : دکتر شاهین محمد صادقی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۰۶۲۲۰۰

آدرس:  تهران – منطقه ۲ – بزرگراه همت – نرسیده به بزرگراه چمران – بیمارستان میلاد


نام : دکتر هادی محبی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

تلفن: ۸۸۰۳۷۷۸۷

آدرس:  تهران – منطقه ۳ – خ. ملاصدرا – خ. شیراز شمالی – ساختمان سی و سه – ط. سوم – ش ۱۶

فهرست مطالب

مشاوره رایگان