آدرس: تهران، میدان سلماس، ضلع شرقی میدان، پلاک 21، واحد 1 کلینیک تخصصی پوست و مو رازی

افزایش قطر آلت تناسلی مردان با کمک تزریق ژل و چربی

آیا دوست دارید بدانید که بدون نیاز به جراحی و تنها ظرف مدت یک ساعت می‌توانید اندازه قطر آلت تناسلی خود را برای مدت طولانی و قابل تغییر مجدد افزایش دهید و در ضمن هیچگونه از کار افتادگی به همراه ندارد و می‌توانید در کمترین زمان ممکن نتایج این کار را مشاهده کنید؟

در دنیای امروز مردان خیلی به خودشان می‌رسند و دانش و اطلاعات زیادی در مورد آنچه در بازار در دسترس است در اختیار دارند. مردان امروزی بر روی تناسب اندام، بدن و پوست خود بسیار کار می‌کنند اما هرگز به معنای واقعی به دنبال گزینه‌های بهداشتی و زیبایی برای افزایش اندازه آلت تناسلی خود نبوده‌اند. مطالعات نشان می‌دهد که تا ۶۰ درصد مردان از اندازه یا ظاهر آلت تناسلی خود راضی نیستند. مردان نیز همچون زنان یکسری نگرانی‌هایی راجع به ظاهر و اندام خود دارند و همین مسئله می‌تواند بر روی قدرت اعتماد به نفس آنها تاثیر منفی بگذارد. افزایش قطر آلت تناسلی در مردان باعث می‌شود که اندازه قطر آلت در حالت طبیعی و یا نعوظ تا ۵۰ درصد افزایش یابد.

افزایش قطر آلت تناسلی مردان برای چه کسانی مناسب است؟ 


افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان برای چه کسانی مناسب است؟

معمولاً مردان به دلیل نگرانی‌های روانی و جسمی ‌به دنبال بزرگ‌تر کردن آلت تناسلی خود هستند. آلت تناسلی این دسته از مردان عموما کوچک و یا باریک است. بیشتر افرادی که به دنبال بزرگ‌تر کردن قطر آلت تناسلی خود هستند، می‌خواهند از این طریق اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنند و همچنین موضوعات مختلفی مانند اضطراب ناشی از عملکرد یا ناتوانی جنسی خود را که احتمالا ریشه در نگرانی‌هایی در مورد اندازه آلت تناسلی دارد را اصلاح کنند. بسیاری از افراد در روابط جنسی خود احساس ناتوانی می‌کنند و همچنین در شرایطی مانند شنا و یا ورزش کردن معذب هستند.

روش‌هایی وجود دارد که به شما در افزایش قطر آلت تناسلی کمک می‌کند. با این اعتماد بنفس تازه‌ایی که از این طریق بدست می‌آورید نه تنها می‌توانید رابطه خود را با همسرتان بهتر کنید بلکه بر روی جنبه‌های مختلف دیگری از زندگی از جمله در بین دوستان و یا در محل کار نیز تاثیر مثبت می‌گذارد.

اگر نگران کوچک بودن قطر آلت تناسلی خود هستید پس استفاده از روش‌های زیر می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند. مردان معمولا در گذشته از روشهای زیر برای افزایش قطر آلت تناسلی خود استفاده می‌کردند:

 • داروهای موضعی
 • تمرین و ورزش
 • مکمل‌های غذایی
 • دستگاه‌های بزرگ سازی آلت (پمپ آلت تناسلی)
 • استفاده از حلقه‌های آلت تناسلی، حلقه‌های تنشی یا باندهای انقباضی جهت محدود کردن جریان خون

 

 

تزریق چربی برای افزایش قطر آلت تناسلی


تزریق چربی برای افزایش قطر آلت تناسلی

روش‌های مختلفی برای افزایش قطر آلت تناسلی در مردانی وجود دارد که به دلیل کوچک بودن قطر آلت خود احساس کمبود و عدم‌ رضایت می‌کنند. استفاده از روش‌ جراحی برای افزایش قطر آلت تناسلی برای افرادی مناسب است که از ناهنجاری‌های ژنتیکی آلت تناسلی یا از کوچک بودن اندازه قطر آلت تناسلی خود رنج می‌برند.

پیوند چربی یک روش امیدوار کننده با حداقل تهاجم است که در آن چربی‌های مناسب از سایر قسمت‌های بدن بیمار برداشته شده و به آلت تناسلی وی پیوند زده می‌شود. نوعی سلول بنیادی در بافت چربی وجود دارد که می‌تواند به تحریک جریان خون و رشد طبیعی آلت نیز کمک کند. با این حال این تغییرات ظریف است و از نظر بالینی کماکان جای مطالعه و بررسی‌ بیشتر دارد. پیوند چربی برخلاف ژل‌های تزریقی این مزیت را دارد که از بدن خود بیمار گرفته می‌شود بنابراین احتمال این که ماده توسط بدن فرد پذیرفته نشود عملا وجود ندارد.

قبل از انجام عمل پیوند چربی ابتدا باید بافت چربی از سایر قسمت‌های بدن جمع آوری و برای حذف ناخالصی‌های آن تصفیه شود. عمدتا در چنین مواردی از لیپوساکشن بر روی چربی‌های شکم یا ران استفاده می‌شود. البته ناگفته نماند که می‌توان از اکثر نقاط بدن که رسوبات چربی ناخواسته در آنجا انباشت شده است نیز کمک گرفت. پس از جمع آوری چربی کافی بایستی آنها را پاکسازی کرد و رسوبات سلولی، خون و مایعات از آن گرفته ‌شود. پس از اتمام این کار، این بار برش کوچکی در پایه آلت تناسلی و یا در محل اسکار و جای زخم ناشی از ختنه ایجاد می‌شود تا بتوان از این طریق کانول را وارد آلت تناسلی کرد. سپس بسته به وضعیت بیمار، این چربی‌های تصفیه شده در قسمت‌های مختلف آلت تناسلی و به میزان ۳۰ الی ۶۵ میلی‌ لیتر تزریق می‌شود. پس از تکمیل این فرآیند، ممکن است که پزشک چربی تزریق شده را به صورت دستی دستکاری کرده و یا ماساژ دهد تا از نوزیع مناسب آن اطمینان حاصل شود. معمولاً در این روش به هیچ نوع بخیه‌ای نیاز نیست مگر این که همراه با گرافت چربی از  یک روش ایمپلنت تهاجمی‌تر نیز استفاده شود. پس از اتمام کار، بیمار باید به مدت ۱ تا ۲ هفته از لباس‌های مناسب وگشاد استفاده کند و تا گذشت این مدت بایستی از برقراری رابطه جنسی خودداری کند. همچنین فرد نباید تا ۱ ماه هیچگونه ورزش سنگین و شدیدی انجام دهد.

 

 

هدف از پیوند چربی برای بزرگ کردن آلت تناسلی، افزایش طول و قطر آن است.

پس از تزریق چربی به آلت تناسلی، فرد چه حسی خواهد داشت؟ 

پس از تزریق چربی به آلت تناسلی، فرد چه حسی خواهد داشت؟

پس از اولین تزریق، بیمار متوجه افزایش قابل توجهی در قطر آلت تناسلی خود خواهد شد زیرا بیشتر سلول‌های چربی همچنان دست نخورده و کاملا سالم باقی می‌مانند.

معمولاً اندازه اولیه آلت تناسلی پس از تزریق چربی بر اثر تورم خفیف تا حدودی افزایش می‌یابد. نتیجه نهایی به مقدار چربی تزریق شده که سالم مانده و میزان توزیع نکروز (سلول‌های مرده چربی) و همچنین میزان فیبروز و جای زخمی دارد که معمولا بسیار اندک است.

معمولاً احساسی که بر اثر تزریق چربی به آلت تناسلی دست می‌دهد مثل لمس کردن چربی و یا شاید هم کمی نرم‌تر است درست مثل این که به چربی‌های اطراف شکم دست می‌زنید.

این بافت تا حدودی در حالت نعوظ بهبود می‌یابد زیرا در این حالت چربی کمی ‌بین بافت آلت تناسلی و پوست فشرده می‌شود.

نکاتی در مورد دوران نقاهت پس از تزریق چربی به آلت تناسلی مردانه 

بسته به وسعت لیپوساکشن، طول دوران نقاهت ممکن است که طولانی باشد. افرادی که از این روش برای افزایش قطر آلت تناسلی خود استفاده می‌کنند بایستی حداقل به مدت ۲۴ ساعت استراحت کامل کنند و تا گذشت ۱ هفته از انجام هرگونه فعالیتی خودداری کنند. این افراد معمولاً می‌توان پس از گذشت ۱ الی ۲ هفته انجام فعالیت‌های سبک و رابطه جنسی را از سر بگیرند. همچنین بهتر است بدانید که ممکن است پس از تزریق چربی به آلت فرد در حالت نعوظ احساس درد جزئی کند.

هیچ روش یا تکنیکی برای بزرگتر کردن قطر آلت تناسلی وجود ندارد که نتایج آن پایدار و بدون عوارض باشد.

عوارض جانبی افزایش قطر آلت تناسلی به کمک تزریق چربی 

عوارض جانبی ناشی از تزریق چربی برای بزرگتر کردن قطر آلت تناسلی مردانه ممکن است شامل نکروز یا بافت‌ مردگی چربی باشد زیرا پوست آلت تناسلی در قسمت بین پوست و قسمت بدنة آلت تناسلی بسیار نازک است و جریان خون در این ناحیه چندان زیاد نیست. در نتیجه معمولا پیوند چربی به آلت تناسلی مردانه زیاد قابل اعتماد نیست و عمده عوارض آن برآمدگی و جذب مجدد چربی به بدن است.

تزریق ژل برای افزایش قطر آلت مردانه 


تزریق ژل برای افزایش قطر آلت مردانه

می‌توان به کمک تزریق ژل با کمترین تهاجم ممکن اندازه قطر آلت تناسلی را در مردان افزایش داد. تزریق‌ ژل نه تنها باعث افزایش قطر آلت می‌شود بلکه طول آن را نیز زیاد می‌کند. استفاده از پرکننده‌های اسید هیالورونیک برای تزریق در ارجحیت است زیرا این ماده در موارد اضطراری به راحتی حل و جذب بدن می‌شود.

اندازه و طول آلت تناسلی مرد می‌تواند تا حد زیادی بر اعتماد به نفس و عزت نفس وی تأثیر بگذارد. کسانی که به دنبال افزایش موقتی سایز آلت تناسلی خود با حداق تهاجم هستند استفاده از ژل‌های تزریقی در اطراف بدنه آلت می‌تواند به افزایش طول و قطر آن کمک کند. اگر چه هیچ روش ایمن و موثری در کل دنیا برای بزرگتر کردن آلت تناسلی مردانه وجود ندارد اما استفاده از فیلرهای اسید هیالورونیک علاوه بر افزایش قطر آلت تناسلی این مزیت را دارد که در صورت عدم رضایت یا بروز عوارض  جانبی ناخوشایند آنها را در بدن حل کرد. افرادی که به دنبال افزایش قطر آلت تناسلی خود بصورت دائمی‌ هستند و همچنین کسانی که از اختلالات نعوظ رنج می‌برند می‌توانند از ایمپلنت آلت تناسلی استفاده کنند که از طریق جراحی انجام می‌شود. قبل از تزریق ژل ابتدا ناحیه کشاله ران تمیز می‌شود و به کمک ماده بی حسی موضعی آلت تناسلی کاملا بی‌حس می‌شود. سپس پزشک ژل اسید هیالورونیک و یا کلاژن‌دار را به نواحی اطراف بدنه آلت تناسلی تزریق می‌کند. این کار تقریبا ۳۰ دقیقه طول خواهد کشید. پس از تزریق ژل، بیشتر افراد در ناحیه کشاله ران دچار تورم و کبودی خواهند شد و ممکن است در محل تزریق، برآمدگی یا بی نظمی‌ پوستی مشاهده شود. هدف از تزریق فیلرهای پوستی به آلت تناسلی، افزایش طول و قطر آن است.

مزایا ی ژل 

 • افزایش اندازه آلت تناسلی به روشی ایمن
 • ماندگاری بین ۱۸ ماه تا ۴ سال (بسته به نوع ژل تزریق شده متغییر است)
 • افزایش قطر آلت تناسلی بین ۱۰ تا ۲۰ درصد
 • افزایش طول آلت تناسلی
 • طبیعی بودن اسید هیالورونیک (ماده‌ است که در خود بدن وجود دارد)
 • برگشت‌پذیر بودن نتایج آن (جنبه ایمنی)
 • ۱۰ دقیقه طول می‌کشد و نیازی به جراحی ندارد.

نکاتی در مورد دوران نقاهت پس از تزریق ژل به آلت تناسلی 

عموما دوران نقاهت پس از تزریق ژل به آلت تناسلی کوتاه است و معمولاً تنها شامل مدیریت تورم می‌شود. بیشتر افراد قادرند پس از گذشت ۲ روز  مجددا فعالیت‌های عادی و روزمرة خود را از سر بگیرند. فراموش نکنید که انجام فعالیت‌های سنگین و شدید را باید تا ۱ هفته به تعویق بیندازید.

عوارض جانبی تزریق ژل به آلت تناسلی 

عوارض جانبی ناشی از تزریق ژل به آلت تناسلی مردانه شامل ناراحتی، تورم، کبودی، ایجاد کیست، برآمدگی، پف کردن، بی نظمی‌ پوست و بافت ملتهب می‌شود. سایر عوارض جانبی ممکن است شامل قرار گیری ضعیف یا نادرست ژل، ناهموار بودن و حرکت کردن ژل تزریق شده باشد. تا به امروز هیچ دستورالعمل بالینی مبتنی بر شواهد برای استفاده از ژل‌های تزریق جهت افزایش قطر آلت تناسلی وجود ندارد.

هزینه افزایش قطر آلت تناسلی مردان چقدر است؟ 

هزینه افزایش قطر آلت تناسلی مردان بستگی به مقدار فیلر تزریق شده و همچنین کیفیت و نوع آن دارد.

هرچه ژل بیشتری تزریق شود قاعدتا قطر آلت نیز بیشتر می‌شود. همچنین هر چه ژل تزریق شده گران‌تر باشد سختی و ماندگاری آن نیز بیشتر خواهد بود. ماندگاری ژل‌های اسید هیالورونیک تا ۲ سال و ژل‌های الانسه تا ۴ سال است.

مشاوره رایگان